Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Huszoneves lanyok, összejönnét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszoneves lanyok, összejönnétek olyan férfival, aki álmaitok pasija, de anyátokkal már lefekudt?

Figyelt kérdés
Termeszetesen az anyával kezdett előbb randizni, de rájött inkább ti jönnétek be neki és ő is bejön nektek, mert hát álmaitok pasija...

2021. aug. 12. 13:47
A kérdező szavazást indított:
Nem befolyasol, hogy kivel feküdt le előttem, akkor sem ha az anyámmal
Zavarna, de ha anyával meg tudjuk beszélni, nem hagynám ki álmaim pasiját
Senkivel nem jönnék össze, aki az anyámmal már szexelt, még akkor sem, ha a férfiba beleestem én is
Nem vagyok huszoneves noő nem érint a kérdés
44 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Az, hogy álmaim pasija, és az anyámmal szexelt, nekem egymásnak ellentmondó fogalmak.
2021. aug. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Nem akarnék lyuksógornő lenni anyámmal, hányok a gondolattól is, így nem.
2021. aug. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem is az a zavaró tényező, hogy anyu már megvolt, hanem inkább az, hogy még ismerkedés közben szeretne váltani a fiatalabb kiadásra.
2021. aug. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

"Megdugnàd anyàd, hogy megmentsd az apàd?"😆


(Southpark)


#napielmebeteg

2021. aug. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nem lenne almaim ferfija, ha anyammal mar szexelt. de nyilvan nem, ez beteg es undorito dolog.
2021. aug. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én csak akkor nem, ha nagyanyámat is meghúzta...

Ilyen kérdést bakker...

2021. aug. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Ezeknek mind1, mert vagy minden is kizáró ok, vagy minden fölött szemet hunynak, attól függ abban a pillanatban milyen állapotban van a csaj.
2021. aug. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem lehet álmaim pasija, ha ismerkedés közben jön rá, hogy családon belül váltana inkább valakire. Gusztustalan.
2021. aug. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A gyomrom felfordul már csak a gondolatra is. Az ilyet álmaim férfijának biztos nem nevezném.
2021. aug. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 moozygoo ***** válasza:
100%
Én pasi vagyok, de ez nekem sok xD
2021. aug. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!