Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai huszonéves nőktől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai huszonéves nőktől tényleg irreális elvárás hogy otthonosan mozogjanak a konyhában?

Figyelt kérdés
2022. jan. 31. 18:16
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
89%

Miért is kéne otthonosan ugrálni a konyhában, csak mert puncit kapott? A pasik miért nem ugrálnak otthonosan a konyhában?

Az én 5percem is ugyan olyan értékes, mint egy pasié.

2022. jan. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
85%

26 éves vagyok, képes vagyok a legtöbb átlagos kaját előadni, de utálok sütni, főzni. Tőlem elég nagy elvárás, hogy minden nap meleg ételt tegyek az asztalra és nem azért, mert ne tudnék egy rántást, habarást előadni, vagy ne ismerném a tűzhely működését.

Nagyjából annyira irreális elvárás, mint tőled az apsztinencia és a rendes, állandó munkahely.

Ugye, kinek mi a fontos...

2022. jan. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

" apsztinencia "


Jézusom... absztinencia a neve...s amúgy jelenleg az vagyok.

2022. jan. 31. 18:24
 4/28 anonim ***** válasza:
90%
Bármilyen elvárás régen rossz..
2022. jan. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
73%

Jézusooooooooooom elírtam, csak össze ne omoljon a világ.

Majd, ha legalább egy éve semmilyen alkohol nem csúszott le térjünk vissza rá, mert olyan ha jól tévedek életedben nem volt. Legalábbis mióta alkesz vagy.

2022. jan. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
90%

Én jól mozgok a konyhában, de ugyanezt elvárom a férfitól. Ha ő nem partner a közös főzésben vagy hogy néha ő főzzön, akkor egy kenyeret se kenek meg neki. A kölcsönösség hiányában a kapcsolatnak se látnám értelmét, pláne olyasmiben, amit bárki meg tud tanulni legalább egy alapvető szinten.

24/L

2022. jan. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

5: Nem elírtad, hanem azt hitted így kell írni...mind1.


Voltam már 1,5 éven át is hogy tiszta voltam, szívem.

2022. jan. 31. 18:34
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Balázs, te nem akarnál elmenni a Való Világba, ha újra indulna?


Az egész Felnőtt Párkapcsolatok rovat neked szurkolna.

2022. jan. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
8: gondoltam már ré. mindig is vonzott amúgy a hírnév. szeretek szerepelni.
2022. jan. 31. 18:40
 10/28 anonim ***** válasza:
92%
És ott ingyen ihatsz, dolgozni se kell, a magamutogatás is meg lenne és, ha tudsz elég irritáló lenni, lehetsz te a következő Alekosz. Tiszta haszon.
2022. jan. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!