Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondolnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok egy olyan huszonéves lányról, aki teljesen tapasztalatlan fiúk terén?

Figyelt kérdés
2021. dec. 8. 20:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem előnyös szerintem, ha nincs semmiféle tapasztalata párkapcsolatok terén.
2021. dec. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Mindenképp hátrány
2021. dec. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

Sokan szeretik ha a lány tapasztalatlan. Persze akiknek csak szexre kell azok nem. Túl sok vacakolás.

Egy rendes kapcsolatba bőven előny lehet. Nekem fiatalabb barátnőm van, de ő is tapasztalatlan volt ilyen téren. Elsőnek minden téren fantasztikus lenni. ^^

Szóval szerintem mindenképp pozitív.

2021. dec. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mondanám egyértelműen hátránynak. Egyszer mindenki volt tapasztalatlan.

Ha szímpatikus attól még szívesen megismerném, nem lenne kevesebb emiatt.

Mit jelent a teljes tapasztalatlanság?

2021. dec. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Azért is hátrány, mert oké hogy első vagy, de előbb utóbb kíváncsi lesz mással milyen és észt nőként írom.
2021. dec. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
*és ezt
2021. dec. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%

25 éves volt az a lány, akit mikor megismertem, teljesen tapasztalatlan volt fiúk terén. Most a menyasszonyom. Nem jött össze neki addig, meg nem úgy alakult az élete. Számomra becsülendő dolog volt, hogy nem jött összebcsak azért valakivel, hogy legyen valkije.

Plusz senki nem volt még velem ennyire szerető, odaadó és támogató, de ez nem a tapasztalatlanságából fakad. Egyetlen dolog volt, velem fedezte fel, hogy milyen és mennyire jó dolog a szex :D De ezt is megbeszéli az ember bármilyen partnerével, hogy mit hogy szeret, meg mindenki máshogy működik, szóval kb. nem számított.

Szóval pont nem számít nálam, ha tapasztalatlanabb. Ellenben akinek én már nagyon sokadik voltam, az olyan visszás érzést keltett.

2021. dec. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond, foglalkozik helyette más, értelmesebb dologgal. Idővel ez is összejön.
2021. dec. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha válaszolni azért tud, akkor semmi gond! Mert az online társkeresőkön mostanában már az is nagy szám ha egy nő válaszol egyáltalán. Nem hogy még tapasztalt is legyen.
2021. dec. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha leragad mellettem h tanitsam meg mindenre akk oké.
2021. dec. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!