Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak még a huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LePeDő kérdése:

Vannak még a huszonéves korosztályban akik tényleg randira hívják a lányokat vagy csak nekem vannak rossz tapasztalataim?

Figyelt kérdés
Tapasztalataim szerint a korombeli fiúk az első beszélgetés után inkább csak facebookon írogatnak, ott flörtölnek, ha pedig személyes találkozóra kerül a sor az nem igazán nevezhető randinak, általában az szokott lenni hogy mondják hogy találjam ki mit akarok csinálni vagy merre menjünk és ott malmozunk vagy csak csókolózni (esetleg többet) szeretnének, mivel úgy gondolják az ismerkedés részt lerendezték az üzenetekkel. Irreális lenne, ha szeretném hogy a férfi tényleg hívjon el randizni és ott ismerkedjünk meg? Vagy én csinálok valamit rosszul, hogy mindig ezzel találkozom?

2018. márc. 28. 22:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak.
2018. márc. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%

Én fordítva látom: Próbálkozik a srác elhívni a lányokat, de azok random indokokkal elzavarják.


Ui: Vannak egyáltalán magányos nők? Pláne 20-30 között?

2018. márc. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
11%

Én ezt pont, hogy fordítva tapasztalom... Igaz nem is hívok huszonéves férfiakat randira szóval nem meglepő.

Ugyanúgy meg lehetne kérdezni, hogy mekkora az aránya azon huszonéves lányoknak akik valóban akarnak randizni, személyesen megismerni a másikat és nem elég nekik a 2-3 naponta elhangzó "szia, mizu?".

2018. márc. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Definiáld: korodbeli


Mondjuk ott a válasz is: fiúk


Gyakran nem tudják, hogyan kéne egy randinak zajlania.

Én, amíg párt kerestem, eléggé komolyan vettem és nyilvánvalóan a randi az ismerkedésről szólt. Tudni akartam, van-e értelme a másikat jobban megismerni, hogy összeillünk-e és feszegettem azt is, mi miatt ütközhetünk ki. Igaz, nem is korombéli nőkkel randiztam többnyire, hanem idősebbekkel, mert komolyat akartam. Randiztam pár korombeli leányzóval is, de gyakran siralmas volt a róluk alkotott képem. Nem ok nélkül...


27/F

2018. márc. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, hogy most leírom ide, de leírom, hogy vagyok. Neten nem lehet rendesen ismerkedni és amúgy sem ott fogunk élni, hanem a való életben. Nem csókolózok senkivel sem két óra beszélgetés után, többet meg még annyira sem. (Ezt megmondják azok is akikkel eddig randiztam.)

Nem úgy tűnik, hogy a magamfajtákra van kereslet, sokkal inkább a kérdésben háttérbe szirított egyének élveznek prioritást a korosztály nőjeinél.


De mindezektől sokkal fontosabb az az aprócska utóirat amit a második válaszadó csatolt az üzenetéhez. Arról sokkal többet tudok mesélni sajnos mint a randijaimról. Utóbbi két mondatom között nagyon szoros kapcsolat van, fájdalmasan szoros...

2018. márc. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Miért találkozol olyan töketlenekkel, akiknek a facebookon való írogatásban kimerül az ismerkedés? Normális férfinek manapság facebookja sincs.
2018. márc. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Előzetes ismerkedés nélkül én nem tudnék csak úgy randira hívni senkit, mivel kell hozzá a bizalom. Egyébként is csak a megfelelő emberekre szeretem az időmet és az energiáimat áldozni. Rengeteg lánnyal beszélgettem már, de csak egyet hívtam randira. Ő pont olyan volt. Pont tökéletes. Élveztem a találkozó minden egyes pillanatát. A randinak tényleg volt "tartalma". Olyan tartalma, amit a kérdező hiányol. Nem adnám semmi pénzért az emlékét, és a tapasztalatokat, amikre ezáltal szert tettem.
2018. márc. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vannak.
2018. márc. 29. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, hogy te miért egy passzav szereplőnek állítod be magad, akivel csak megtörténnek az események, aki csak elszenvedi az egészet, de semmi köze hozzá. Oké, tudom, hogy klasszikus nemi szerepek blablabla, de egy kicsit szerintem már túlléptünk ezen, nem? Miért mástól várod a megoldást, miért mástól várod el, hogy kialakítsa az olyan helyzetet, amit teszeretnél? Tegyél érte te magad, alakítsd ki te.
2018. márc. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9-nél a pont…
2018. márc. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!