Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha huszonévesen tapasztalatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha huszonévesen tapasztalatlanok lennétek elmondanátok egy lánynak akivel ismerkedtek?

Figyelt kérdés
Hallok mellette és ellene szóló érveket és kíváncsi vagyok ésszerű lenne elmondani, de részletesebben hogy miért történt miket élt át, tehát nem áldozatként előadni az egészet.
2015. nov. 9. 21:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mond el neki mert ugy is rá jönne mikor arra kerül a sor és igy legalább tudja majd hogy mire számítson.
2015. nov. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ne mond el neki! 23F
2015. nov. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Elmondhatod neki, de ne áldozatként tüntesd fel magad. Mondd, hogy te tudatosan keresel, fontos a lelki összhang, és ha az nincs meg, akkor nem tudsz fizikai kontaktot létesíteni vele.
2015. nov. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy férfi azt tanácsolja, ne mondd el, akkor biztos jobban tudja, bár én nő vagyok és a szememben egyáltalán nem lenne negatívum. Nyilván nem áldozati bárányként akarod előadni. :)
2015. nov. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%

A, elmondod -> több mint való,(99%) hogy felszívódik avagy szépen leépíti a kapcsolatotokat.


B, nem mondod el -> kockáztatod, hogy lebuksz előtte és hazugnak fog tekinteni.



Én azt mondom, hogy ne mondd el, ha magabiztos vagy.

2015. nov. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

ne mond el


tőlem egyszer rákérdezett egy lány akivel randiztam, kamuztam neki, erre azt mondta hogy ha szűz lennék akkor nem beszélnénk többet, végül vele nem jutottunk el odáig.

de akivel elvesztettem ő is csak utólag tudta meg

2015. nov. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ne mond el.Ha rákérdezz őszintén válaszolj,de ha nem mondod el magadtól,attól még nem fog hazugnak tekinteni.

25N

2015. nov. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Persze én is úgy gondoltam, hogyha szóba ered a téma akkor tenném szóvá, nem ezzel kezdeném.

Amúgy téged zavarna az, hogy nem volt még barátnőm?

2015. nov. 24. 18:58
 9/13 anonim ***** válasza:
el semmiképpen ne mondd, mert hiába mondják itt a "nők", hogy legyél őszinte nem fog már úgy tekinteni rád mint azelőtt. a nőknél erősen megfigyelhető, hogy szeretik a másét elvenni. egy férfi sokkal kelendőbb akkor amikor van barátnője, mert ha a többi nő azt látja, hogy jól megvagy vele akkor (jogosan) azt gondolják, hogy értékes férfi vagy aki jól bánik a nővel és biztosan értesz is a nőkhöz, szóval velük is úgy fogsz bánni. viszont ha huszonévesen kiderül, hogy sosem volt még komoly kapcsolatod akkor találgatni fognak, hogy mi veled a baj és a semmibe is belekombinálnak valamit aztán lapátra tesznek! add elő magad határozottan, próbálj meg nem hazudni hanem terelni a dolgot, ha hazudsz akkor olyat hazudj ami hihető és ami nem derülhet ki!
2015. nov. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy a lány mennyire tapasztalat. Ha hozzám hasonlóan inkább a minőségre, mint a mennyiségre koncentrál a kapcsolatait tekintve, akkor szerintem nem fog emiatt rossz szemmel nézni rád. Sőt, jobb az őszinteség, mert ha nem vagy elég magabiztos, és nem tudja, hogy ez azért van, mert új neked a szituáció, akkor furcsán jöhetsz ki a történetből. A párom is hasonló helyzetben volt, ő elmondta nekem, és ha már megtisztelt az őszinteségével, én is megértően álltam hozzá. Amúgy sem gondolom, hogy ez ciki lenne, nincs szabály arra, hogy huszonéves korára mindenkinek tele kell lennie tapasztalattal.
2015. nov. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!