Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha huszonévesen tapasztalatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha huszonévesen tapasztalatlanok lennétek elmondanátok egy lánynak akivel ismerkedtek?

Figyelt kérdés
Hallok mellette és ellene szóló érveket és kíváncsi vagyok ésszerű lenne elmondani, de részletesebben hogy miért történt miket élt át, tehát nem áldozatként előadni az egészet.
2015. nov. 9. 21:07
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Jó de más az, ha valaki tényleg kereste a hozzávalót és más az, ha valaki csak szerencsétlenkedett nem tanult a hibáiból vagy túl határozatlan, szolgalelkű volt vagy nőgyűlölő lett. Na ezek tényleg gázosak, de azt elmondani, hogy azért nem jött eddig össze, mert voltak lehetőségeim, de nem éltem velük, hanem kerestem tovább és esetleg benne találtam meg az igazi nőt ezt miért jobb eltitkolni? És ha elhiszi amit mondok és nem gyárt elméleteket? Nem tudok olyan nőkkel együtt lenni akik nem vonzanak annyira én ilyen vagyok. Nem tudom ezt miért nem lehet felfogni, és miért az ösztönökkel jönnek egyesek. Emberek vagyunk nem állatok.
2015. nov. 24. 19:38
 12/13 anonim ***** válasza:

Én elmondtam és nem bántam meg. Akkor voltam 23. Szerintem csak kb annyi a lenyeg hogy mikor es hogy mondod el. Ne a legelején hanem amikor arra terelodik a tema... vagy nem is tudom. De ez igy jo volt :)

25/F

2015. dec. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Emberfuggo, volt aki nekem magyarazta h tapasztalatlannal nem jonne ossze de nala nem buktam le, pedig hat nem mondanam tapasztaltnak. :P ismerd meg es azt mondom ha igazan szeret akkor ennyi fullentest elnez majd neked utolag, ha pedig nem nezi el akkor kis rutint szereztel. :)
2015. dec. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!