Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mi az a havi nettó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi az a havi nettó kereset, ami frusztrálna titeket, ha a párotok annyit keresne huszonévesen? Full igazat kérek, nem mismásolást, ha lehetne!

Figyelt kérdés
Mert sok lány hajlamos itt azt mondani reflexből, hogy csak annyit keressen, hogy magát eltartsa és éhen ne haljon, a többi nem lényeg. De én nem ezt látom a való életben. Igenis igénylitek a Balcsis, Horvátországos stb nyaralást egyszer az éven, és a hétvégi wellnest. Már amelyikőtök, mert van kevés kivétel.
2014. júl. 8. 20:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
47ezer
2014. júl. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de azért ne vegyük már ennyire viccesre a dolgot, nem a Fidesz vagyunk és osztjuk magasról az észt.
2014. júl. 8. 20:15
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
A válasz egyszerű: agyatlan pénz éhes kikent p*csak jönnek be neked, és miközben rájuk izgulsz, nem tudsz elmenni ammellett, hogy ezek egy bizonyos árkategória alatt nem álnak szóba emberekkel Mivel neked nem normális értekrendű lány kell, hanem aki wellness meg tököm tudja mikre akar járkálni, így hát neked annyit is kell keresni.
2014. júl. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100ezer. de ez persze csak egy vélemény. fontos számomra mennyit keres de csak azért, mert abból nem tudna félretenni, nagyon spórolnia kellene. az, hogy nem vinne nyaralni nem érdekelne, 1-1 program azért férjen bele, meg közös ebédek vagy vacsik.
2014. júl. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
37%

nekem ma azt mondta a nő munkatársam hogy egy pasinak meg kell keresni a 200-250 nettot.


annyira megundorodtam tőle, hogy szó szerint nem tudok vele együtt dolgozni. rágom a fönököm fülét, és úgy néz ki szerencsével, hátha kirúgja ezt a ribit.

2014. júl. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Azért remélem a közös ebéd vagy vacsi nem azt jelenti, hogy heti 5 alkalom és 10 ezer ft egy ebédre. Otthon is lehet jókat, sőt sokkal jobbakat főzni. Szerintem. De maradjunk a kérdésnél, ja és nem keresek túl jól, hogy anyagias pi..ákat keressek.
2014. júl. 8. 20:22
 7/26 A kérdező kommentje:
Azt mondom, ha a nő is megkeresi a 200-250 et akkor elvárhatja a pasitól, más esetben nagy anyagiasságra vall. De ezt lehet csak én gondlom így.
2014. júl. 8. 20:23
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk pasi vagyok és önmagamtól várom el a netto 250K-t minimum. 100K csak lakhatásra meg kajára elég.....


5-ös te meg szánalmas vagy csak azért fúrod a kollégát mert nem szimpatikus.....én lennék a főnököd téged raknálak kia z első alkalommal.

2014. júl. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Azért én nem költök ennyit lakhatásra meg kajára. Vidéken 35 ezer ft az albi és mivel mindent megeszek, így az kijön nekem 15 ezer ftból.
2014. júl. 8. 20:28
 10/26 anonim ***** válasza:

Jaj,miért kell politizálnod kérdező? Van politika témakör is,oda lehet ilyeneket írni.

Miért általánosítasz? Bizony van kivétel,bőven. Én mindig úgy terveztem az életem,hogy ne kerüljek anyagi függésbe senki miatt.

Az frusztrálna nagyon,ha a páromnak adóssága lenne.

2014. júl. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!