Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mi az a havi nettó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi az a havi nettó kereset, ami frusztrálna titeket, ha a párotok annyit keresne huszonévesen? Full igazat kérek, nem mismásolást, ha lehetne!

Figyelt kérdés
Mert sok lány hajlamos itt azt mondani reflexből, hogy csak annyit keressen, hogy magát eltartsa és éhen ne haljon, a többi nem lényeg. De én nem ezt látom a való életben. Igenis igénylitek a Balcsis, Horvátországos stb nyaralást egyszer az éven, és a hétvégi wellnest. Már amelyikőtök, mert van kevés kivétel.
2014. júl. 8. 20:13
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
mi harminc és negyven év között vagyunk és nálunk közös a kasszától a lakásig minden. Havi keresetünk 160.000 össz. Van négy gyerek az is közös. Hitel nincs gond az van de az is közös. Egy kapcsolatban ez a természetes MINDEN KÖZÖS. Szerintem.
2014. júl. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
ő dolgozik és én is most kezdtem. ennél sokkal jobb fizuja mint amit írtam, de a kérdés az volt, hogy mi az ami már zavarna. havi 100 vagy kicsivel alatta már zavarna, és tényleg nem magam miatt, hanem miatta, hogy a jövőre nem tudna gondolni és félretenni, mint az írtam.
2014. júl. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Mondjuk ezt mindig furcsálltam, ha egy pasi elárulja bárkinek is, hogy mennyit keres. Akár a család, akár barátnőnek. Az szerintem csak saját magára tartozik.
2014. júl. 8. 20:56
 24/26 anonim ***** válasza:
Én azt furcsálltam mindig, hogy van olyan pasi, aki azt hiszi, hogy pénzzel be lehet csajozni és hogy egy normális nőnek csak ez kell.
2014. júl. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Kérdező, egy kapcsolat azért nem így működik.Okés, hogy ismerkedéskor nem fecsegi ki, de egy kapcsolatban, ahol közös lakás/albi/gyerek/hitel stb. van ott igenis meg kell beszélni, hogy mire lehet számítani. Főleg ahol gyerek van! Én nekem 100 alatt már gáz lenne, mert én sem keresek sokat (140 körül)viszont ha nagyon gazdag akkor se kéne, mert zavarna a nagy különbség, és hogy neki olyan igényei lennének amiket én nem tudok megengedni magamnak.
2014. júl. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Még egyetemista vagyok, de következő félévben végzek és akkor kicsit jobban fogunk állni ha teljes munkaidős állásom lesz. Most diákmunka, szoctámmal havi 50-80 ezer között "keresek", párom fizetésével kb 200 ezrünk van havonta, ebből majd egy 100as elmegy az albérletre (főváros), 30 telefonszámla diákhitelre, maradék kajára (finnyásak vagyunk a minőségre, van amiből jöhet a tescos vagy a s-budget de van amiből csak is márka vagy rendes helyről, pl hús) és esetlegesen szórakozásra vagy ruha/cipő/háztartási dolgok. Mikor mire kell. Én nem igénylem az évi nyaralást meg a hétvégi wellnest, de nem mondom azt, hogy nem szeretnék menni. Tehát ha úgy fogunk állni anyagilag el fogunk járni.


Egyébként ha én is teljes idős állásban dolgoznék 100 ezerért vagy többért azt mondanám, hogy a pasi is kb annyit keressen minimum, mert nem kell a veszekedés, hogy én keresek többet és ő nem érzi magát férfinak. Ha sokkal többet keres pedig nem fogom kidobni, hogy fúj pénzes pasi nem kell, örülnék ha mennénk nyaralni de nem elvárás. Meg biztos valami perverzió részemről, de tetszik, hogy együtt küzdünk hónapról hónapra és fejlődik, szépül a lakás plusz szokunk össze mi is. Most még fiatalok vagyunk, kibírjuk ha a nyári szabadság arról szól, hogy barangolunk a városban vagy csak kirándulunk valami olcsó helyen. Idősebben meg lesz pénz puha ágyas hotelekre, amikor már nem bírja a hátunk a kempingben a kemény földet... :D


23 N (27F)

2014. júl. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!