Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mi az a havi nettó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi az a havi nettó kereset, ami frusztrálna titeket, ha a párotok annyit keresne huszonévesen? Full igazat kérek, nem mismásolást, ha lehetne!

Figyelt kérdés
Mert sok lány hajlamos itt azt mondani reflexből, hogy csak annyit keressen, hogy magát eltartsa és éhen ne haljon, a többi nem lényeg. De én nem ezt látom a való életben. Igenis igénylitek a Balcsis, Horvátországos stb nyaralást egyszer az éven, és a hétvégi wellnest. Már amelyikőtök, mert van kevés kivétel.
2014. júl. 8. 20:13
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

A pasim jelenleg 140K-t keres én 120-at. Nekem ez így rendben van, a fizum az ő számlájára megy, közös kasszán vagyunk, de fizukor ad pénzt, hogy legyen nálam is, ha kell. :-)

Eljárunk nyaralni, étterembe, moziba. Nincs kocsink, mert nem igényeljük. Tök jól megvagyunk. :-)


Persze, ehhez az is kellett, hogy ne egy olyan ocsmány sz*** alak legyen, aki szerint minden nőt csak a pénz érdekel és aki max azzal tudna becsajozni, de még úgy is max k***vákat fogna ki, mert értelmes nő nem áll le az ilyen söpredékkel. :-)

2014. júl. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Nekem van 2 milliós hitelem, de az adósság? Szerintem hitel nélkül átlag huszonéves pasi, akit nem tolnak otthonról, vagy nincs 500 ezres keresete, az nem tudna gyarapodni.
2014. júl. 8. 20:29
 13/26 anonim ***** válasza:
Nincs felső korlát, hidd csak el...
2014. júl. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Még van olyan, hogy közös kassza? 100 ból 95 helyen ilyet nem hallottam még huszon, 30 as ismerősöktől. 40 felett igen, de az alatt fehér holló esete van.
2014. júl. 8. 20:30
 15/26 A kérdező kommentje:
De szerintem a kettőtök fizetése korrekt egy huszonéves számára, 35 éves korig szerintem ez felvállalható.
2014. júl. 8. 20:32
 16/26 anonim ***** válasza:
Mindketten 27 évesek vagyunk, nekünk ez így okés. Nincs adóssága vagy ahogy te hívod hitel. Teljesen jól elvagyunk, mindenünk megvan, amire szükségünk van, ami meg még nincs, azt is ki tudjuk pár hónap alatt okoskodni.
2014. júl. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
4es vagyok. nem, természetesen nem. mi hetente 1-2x találkozunk, és kaját rendelünk, vagy mi csinálunk valamit. és ő még az apjánál lakik (elszeparált részben, de ugye így a lakás ára eleve kiesik) szóval az a 100ezer így reális, ha külön élne, persze más lenne a minimum összeg ami elfogadható
2014. júl. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
4 eske, hány évesek vagytok? Ha tizenévesek akkor nem ér :D
2014. júl. 8. 20:37
 19/26 anonim ***** válasza:
én 19, ő 22
2014. júl. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Még nagyon fiatalok vagytok. De ha suliba jár még és így keres mellette ennyit, akkor aranyember lehet.
2014. júl. 8. 20:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!