Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, összejönnétek olyan pasival (az a baj, hogy rájöttök ti a fizetésre egy idő után egy pasinál), aki 28,5 évesen diplomásan, csak nettó 152 ezer ft-ot keres és csak évi 5 ezer ft-al fogják emelni a bérét? Vagy vérciki és körberöhögitek?

Figyelt kérdés
Vagy nem érdekel ez a dolog titeket? Teszem fel az a pasi nem akarj ezt a munkahelyét elhagyni, mert nagyon szereti és a baráti, kollektív légkör is elég jó ott, akkor beletörődtök, hogy templom egere? Vagy ösztökélnétek, hogy hagyja ott, vagy pedig keressen 2. melót emellé hétvégente? Ha azt mondja a pasi, hogy 2-3 év múlva mikor ide tökéletesen beilleszkedett és keres majd hétvégente 2. melót még plusz kiegészítőként, akkor elfogadnátok? Teljesen őszinte válaszokat, ne olyanokat, hogy jajj ezt nem nézem, csak legyen kedves, aranyos és passzoljunk. Mert ez nem ilyen egyszerű. Meg lehetne barátkozni ezzel a helyzettel, vagy nem ezen múlna a dolog, ha a nő is keres?
2014. júl. 8. 19:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ember összetenné a kezét, ha ennyit keresne ebben az országban manapság... Ha kis lakásban laksz, akkor bőven megélhetsz annyiból és még magadra is marad, hogy vegyél ezt-azt.
2014. júl. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én azt elfogadom, hogy nem dolgozhat mindenki top menedzseri fizetéssel.


Ha én is keresek és a kettőnk keresete elég arra, hogy együtt élhessünk, akkor én örülök neki, hogy talált egy olyan munkát ahol jól érzi magát, mert szerintem az nagyon fontos, hogy az ember ne készüljön ki a munkába. Inkább alacsony fizetéssel egy jó légkörű munkahelyen, mint 3x-os fizetésért, de idegbajos lesz.


Szóval ha elég kettőnknek a pénz akkor ok. Bár én azt is be szoktam kalkulálni, hogy úgy is elég-e ha pl, munkanélküli leszek, vagy épp én keresek-e majd annyit, hogy ketten eléldegéljünk belőle, amíg nincs munka.


Szóval sok mindentől függ a döntésem, így önmagában nem valami nagy vétség. De van olyan körülmény amikor azt mondanám, hogy köszönöm nem.

2014. júl. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Igen összejönnék :)inkább legyünk csórók és boldogok, mint gazdag, beképzelt, lenéző faszok.
2014. júl. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Igen,ha az illető egy nagyon normális pasi.
2014. júl. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az a szemét nagy helyzet, hogy egy nagy lakásban anyámmal élek, de magamra mosogatok (főzni sajna nem tudok, de valamit összeütök mindig), magamra takarítok, ruházkodok, vasalok stb. Nem költözök el, mert a munkahelyem 2 km re van, ha pedig elköltöznék albérletbe, akkor 25 km-t kellene minden nap utazni (annyira van a város). Meg az a helyzet, hogy vettem egy 3,5 milliós új autót és 2 milliót kifizettem belőle. De még maradt fenn másfél millió ft. Ha albiban laknék, akkor nem tudnám fizetni az autó hitelét. Így meg másfél év alatt visszatörlesztem az árát, mert havi 90 ezer ft-ot félreteszek mindig. Tudom, hogy ezt nem viselik el a nők, hogy anyámmal élek, de Istenem, ha albérletre verném el a havi 45 ezer ft ot (itt annyi az albi), akkor nem tudnám fizetni az autó részleteit és nélkülöznék is. Nem becsülöm az olyan lányokat (sajnos ezért ők sem engem), akik nem látják be, hogy praktikusabb szülővel élni anyagi szempontból is, meg úgy is, hogy nem a 4 fallal beszélgetek esténként, holott sok nő szeretné ha a pasi egyedül élne. Csak ugye akkor nélkülöznék. Tehát ez kétélű fegyver, várom azt a lányt, aki ezt elfogadja és nem követeli azt, hogy egyedül éljek és tönkremenjek anyagilag. Mert ez felelőtlenség lenne. Igen, ez az kedves lányok.
2014. júl. 8. 19:28
 6/16 A kérdező kommentje:
Azért kedves kommentelő, a csóróság nem itt kezdődik vidéken. Minden 3. ember itt munkanélküli ebben a megyében az a csóróság, az enyém ettől nagyon messze van, ez átlag fizetés itthon. Bár én keveslem.
2014. júl. 8. 19:29
 7/16 anonim ***** válasza:
Én elvből nem hozom nyilvánosságra a fizetésemet az ismerkedési fázisban. Ne a fizetésemet szeresse meg vagy utasítsa vissza, hanem engem.
2014. júl. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Pesten vélhetően egy 20 assal többet keresnék, az már egész jó lenne. Csak ott durva albérletárak vannak.
2014. júl. 8. 19:31
 9/16 A kérdező kommentje:
7. nem is szabad. De van a nőknek egyfajta megérzése, hogy ösztönösen tudja, mennyit fog az életben ettől a pasitól látni, mire fogja vinni. Az ismerő körömbe a legtöbb lány olyan pasival jött össze, aki elég jól, 200 körül vagy az felett keresett.
2014. júl. 8. 19:33
 10/16 Fish1 ***** válasza:

Nekem annyi számít, hogy megálljon a saját lábán és ne akarjon engem tarhálni (én se tarhálom őt), valamint együttélésnél, ha elveszti a munkáját, akkor keressen másikat és ne azt várja, hogy majd eltartom, ne süllyedjen az önsajnálatba.

Ha jól érzi magát a munkahelyén, az külön plusz. 150ezerből a te helyzetedben szerintem egész jól ki lehet jönni, olyankor gázos a helyzet, ha pl. nincs annyi pénzed, hogy eljárj ide-oda szórakozni vagy kikapcsolódni.

2014. júl. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!