Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, összejönnétek olyan pasival (az a baj, hogy rájöttök ti a fizetésre egy idő után egy pasinál), aki 28,5 évesen diplomásan, csak nettó 152 ezer ft-ot keres és csak évi 5 ezer ft-al fogják emelni a bérét? Vagy vérciki és körberöhögitek?

Figyelt kérdés
Vagy nem érdekel ez a dolog titeket? Teszem fel az a pasi nem akarj ezt a munkahelyét elhagyni, mert nagyon szereti és a baráti, kollektív légkör is elég jó ott, akkor beletörődtök, hogy templom egere? Vagy ösztökélnétek, hogy hagyja ott, vagy pedig keressen 2. melót emellé hétvégente? Ha azt mondja a pasi, hogy 2-3 év múlva mikor ide tökéletesen beilleszkedett és keres majd hétvégente 2. melót még plusz kiegészítőként, akkor elfogadnátok? Teljesen őszinte válaszokat, ne olyanokat, hogy jajj ezt nem nézem, csak legyen kedves, aranyos és passzoljunk. Mert ez nem ilyen egyszerű. Meg lehetne barátkozni ezzel a helyzettel, vagy nem ezen múlna a dolog, ha a nő is keres?
2014. júl. 8. 19:16
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem járok bulizni, nem igénylem. Egy nyaralás és télen 1 hét síelés belefér a büdzsémbe.
2014. júl. 8. 20:10
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem te vagy az anyagias, ha ilyeneken agyalsz. A mai világban örüljön a barátnőd, hogy van állásod. Nekem ez teljesen átlagos bérnek tűnik.
2014. júl. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Évek óta ismerem a barátom, egy jó ideje együtt is vagyunk, de pontosan nem tudom, mennyi a fizetése. :D Mondjuk órabérben van, szóval nem is fix, kb be tudom lőni, de nem különösebben érdekel jelenleg. Magánügynek gondolom, nagyobb kiadások és költekezések előtt megkérdezem tőle, hogy biztos nem gond-e, ha megvesz ezt vagy azt, de mélyebben nem folynék bele.

Majd akkor fog érdekelni, ha oda kerülünk, hogy együtt élni, közös kasszán lenni, stb.

Nálad inkább ez lehet a buktató egyébként. Nincs azzal gond, ha a szüleiddel laksz (én is így vagyok, amíg megtehetem és bírom idegileg jó ez), viszont ha így is kimaxolod a kiadásaidat, akkor elég nehéz veled komolyabban tervezni. Szép és jó, hogy ott a kocsi, de még részletek vannak rajta, meg fenntartási költségek is. Ha a fizetésed nem változik, miből akarsz összeköltözni, netán családot alapítani? Úgy már azért elég szűkös ez a keret. Persze nem egy fizetéssel számolva, de ha feltesszük, hogy a csaj is kb ennyit keres. De ez már későbbi szint, mire ide jutsz valakivel, bizonyára kiismeritek egymást, ki mire, mennyit költ, mik a lehetőségek, stb. Ismerkedésnél még nem ez lenne a mérvadó, de később igenis számít. A másodállás viszont zavarna. Olyannal nem szeretnék kapcsolatot, akit jóformán nem is látok, akkor is halál fáradt és idegbeteg.

De ez tényleg nagyon sok tényezős kérdés. Mennyit keres a nő? Mi van, ha mondjuk jön a baba, de nincs gyes. Vagy ha elveszíti a munkahelyét valaki. Mennyi egy lakás, milyen összegből tudjátok kihozni a dolgokat, mennyire vagytok spórolósak. Tudtok-e félretenni?

Na mivel én most fáradt és idegbeteg vagyok épp, nem tudom mennyire lett érthető a dolog, de remélem átjött a lényeg. :D

2014. júl. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
De azért valljuk be, hogy 300 ezer felett 10 ből 9 ember nem keres.
2014. júl. 9. 00:54
 15/16 A kérdező kommentje:
Közös kasszán ne legyél senkivel, ez egy nagyon jó tanács. Én sem leszek senkivel sem.
2014. júl. 9. 00:55
 16/16 anonim ***** válasza:

Hát néha tényleg komoly fejfájást okoz hogy kitaláljam, hogy most komoly-e x kérdés vagy csak ide jött "kérdezni"(dicsekedni, stb.) mr. kérdező


Mindenesetre, te nagyon ellehetsz tájolva, ha szerinted a 152 ezer fizetés kevés. Mér mennyivel emeljék? 20 ezerrel? Ahhoz azért már tényleg komoly munka kéne, valami menőbb programozó, de öcsém is webprogramozó neki pl nem is emelik, van fix összeg azt ennyi, persze van ahol igen, de egy ismerősöm meg sima programozó, na ő neki is ilyen 3-5 százalékkal emelik évente.


Igaz nagyobb összegnél ugye nagyobb az emelés is de na. Mondta már neked egyáltalán lány, hogy fujj loser, veled nem jövök össze, otthon laksz meg amúgy is csak 150k-t keresel, vagy ezt csak úgy te gondoltad ki?


Szóval azért ez messze áll a templom egerétől. Ha ott hagyod a jó munkádat amit szeretsz csinálni, jól érzed magad ott,,, na hát akkor meg is érdemled+hülye vagy. Azért ez bőven megüti az átlag fizetést az országban, templom egere akkor lennél, ha 70-90 között keresnél.


Ha még esetleg kapsz valamilyen juttatást akkor meg végkép. Amúgy meg szerinted mindenki palotában lakik vagy mi? Ez az egész beletörődéses szöveg ááh, ne legyél hülye kérdező.


Ja meg most hogy belegondoltam, gondolom akkor igazából neked ilyen tapasztalatod még nem volt hogy csaj ezért hagyott volna ott vagy lettél volna unszimpi különben nem itt kérdeznéd.. na hát, .. lol

2014. júl. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!