Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy üresnek és hiányosnak érzem az életem és minden egyes nap egy barátnőre vágyom huszonévesen, úgy, hogy még sosem volt barátnőm és azt sem tudom pedig, hogy milyen is egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Azt hinné az ember, hogy akinek még nem volt párja az jobban megvan egyedül. De ez olyan rossz érzés, olyan nyomasztó, üresnek és boldogtalannak érzem az életem, főleg, hogy most, hogy jön a jobb idő még több párt látok mindenfelé. Én is vágyom a csókra, ölelésre és egyéb hülyeségekre. Azt hittem jól meg tudok majd lenni egyedül, próbáltam elnyomni, próbáltam másra gondolni, de mindig előjön történjék bármi is.
2013. márc. 5. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj, azt megérezzük mi, lányok, próbálj úgy nyitni feléjük, hogy ne jöjjön le, mennyire vágysz valakire. Vannak lánybarátaid?
2013. márc. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Járj el társasággal ,olyan helyekre ahol sok ember van ismerkedj bátrabban,így könnyebben találsz egy rendes lányt is akivel boldogabb lehetsz. Ne görcsölj rá a dologra próbáld lazán venni. Meglátod eljön az az idő is :)
2013. márc. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem szabad nagyon akarni semmit. Jarj el szorakozni. De ha busszal jarsz akkor is tudsz ismerkedni. Nagyon fontos hogy legyel kozvetlen baratsagos de semmi esetre se nyomulj. Ha megteszik egy lany deritsd ki a nevet es jelold meg ismerosnek. Majd irj egy uzenetet. (tudom hogyy nagyon sokan nem hivei a facebookos ismerkedesnek de ez csak 1,2 beszelgetes.)Biztos van olyan lany a kornyezetedben aki tetszik. Hajra!20/l
2013. márc. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!