Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitöl lehet ez? Másnál is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitöl lehet ez? Másnál is fordult már elö?

Figyelt kérdés
Lány vagyok. Ha beszélgetek egy olyan fiúval aki nem vagy csak kicsit helyes mindegy hogy ismerem e vagy sem normálisan tudok vele beszélni. Ha viszont egy olyan fiúval beszélek aki tetszik mondjuk 1-10es skálán 9,10 akkor nem tudok vele normálisan beszélni csak hebegek habogok. Mitöl lehet? És miért?

2013. márc. 3. 18:01
 1/3 anonim válasza:
Szimplán izgulsz.. mert egy olyan fiúval beszélsz aki tetszik.. és gondolom nem akarzs le égni előtte. De pont így sikeredik.. Nyugi velem is van ilyen. Folyton. Elég szar.
2013. márc. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszike
2013. márc. 3. 18:13
 3/3 Emberek ***** válasza:
ilyen szituációban vagyok én is, csak fiú vagyok. de tudom tanácsolni, hogy tedd ki magad minél többször ilyen helyzetnek, és akkor majd megszokod, és nem lesz semmi gond a későbbiekben
2013. márc. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!