Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz lenne, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz lenne, ha egy gimis srác egy szakközepes lánnyal járna?

Figyelt kérdés
Tetszik egy szakközepes lány, viszont én gimis vagyok és félek, hogy ha összejönnék vele, akkor az osztálytársaim cikiznének, mivel egy eléggé neves gimibe járunk, ahová nem vesznek fel akárkiket, a szakközépbe meg minden szemetet felvesznek.
2010. szept. 9. 13:36
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:

jó, bárki írhatja magáról h 5ös......meg h mekkora sztár....

Aztán a valóságban meg ki tudja....

Különben tesiből felmentés? Nyápic vagy? Nem tudsz kislabdát hajítani? Vagy szekrényt ugrani?

2010. szept. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
Szánalmas nyálas csicska vagy. Mire vered magad? A majdani érettségidre? Arra hogy nyomi vagy és tesiből felmentettek? Tod mit? Te pasival járj, úgyis búza vagy. Lehet még csak búzacsíra és nem látod be, de egy ilyen mint te csakis az lehet. És csakis nyakkendős elitgimis farmixerrel járj. Ne korcsosuljon a fajtád.
2010. szept. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:

Szakközepes vagyok,mégsem érzem magam szemétnek.Te egy bunkó sznob vagy,akinek anyuciapuci a pics*ja alá rak mindent,befizetnek ide-oda stb...Az még elég szánalmas,hogy nem veszed észre,mekkora gyökér vagy,még mindig azt hiszed,hogy neked van igazad,amikor rengeteg emberre azt mondod,hogy szemét...Hatszor akkora szemét vagy,mint az összes ember együttvéve aki itt kommentelt.

http://www.youtube.com/watch?v=Yp4fEDdrPXU

Ezt a számot pedig hallgasd meg,a szövegre figyelj,szerintem neked szól :)

2010. szept. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:

Én is gimis vagyok de egy percig sem gondolkoznék azon hogy járjak egy szakközepes lánnyal, ha tetszik. Inkább azon filóznék hogy vajon van-e esélyem nála, bejövök-e neki... Van egy olyan érzésem, hogy nem vagy egy harcművész, ha tesiből felmentett vagy. Inkább először a lánytól kéne megtudnod hogy van-e esélyed nála. Az meg sem fordult a fejecskédben hogy talán neki nem is tetszel? Szánalmas vagy.


15/f

2010. szept. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 Funktasztikus ***** válasza:
nah itt van még 1..te kis stréber..téged is megtapsollak.elég gáz vagy...nagyon is...osziaid is gondolom akkora lúzerek mint te....remélem nem jöttök öszze...-.-megkimélném a csajt egy ekkora...
2010. szept. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
Saját magadból csinálsz ilyen dumával bohócot! Leszemetezed a leendő csajod? Ember legyen eszed, a suli egy dolog, hidd el a legjobba is vannak emberileg akkora b@lf@szok mint a ház! Vicces, hogy egy kapcsolat csak azért nem jöhet létre mert a suttyó osztálytársak mit gondolnának... Röhej.
2010. szept. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:

hű, de elit lehet! tudod Én mondjuk a barátaimat inkább intelligencia alapján válogatom meg, így van ez a barátnőm esetében is. nem a bizonyítványát fogom először megnézni. az iskolában sem intelligencia alapján osztályoznak. manapság mindenkinek lehet diplomája, de semmit sem ér el vele.


és képzeld, barátnőmnek meg annyira szar, mert Én esti gimire járok (tehát szar alak vagyok), Ő meg főiskolás. JAJJ, MOST MI LESZ?! érdekes módon nem érzi kényelmetlennek a helyzetet.

viszont szerintem ha jót akarsz, akkor békén hagyod azt a lányt. túl jó vagy neki -.-

2010. szept. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
ja és még hozzátenném, hogy elég szar alak vagy, ha az osztálytársaid véleménye alapján választod meg a barátnődet.
2010. szept. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
Jó hát,ne magyarázkodj, ez a tesi felmentés mindent elárul. Lehet,hogy akkora ásznak érzed magad szellemileg,de ezek szerint testileg egy nyomorék vagy. Úgyhogy akár még az arcodból is levehetnél Mr. Tökéletes,mert egy másik értékrend szerint az ilyen nyikhajok a hulladékok!
2010. szept. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

ÚRISTEN......................................

ez komoly kérdés vt? :S

ha én szerelmes vagyok, sz×rom le h ki mit ug×t bele....

2010. szept. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!