Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz lenne, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz lenne, ha egy gimis srác egy szakközepes lánnyal járna?

Figyelt kérdés
Tetszik egy szakközepes lány, viszont én gimis vagyok és félek, hogy ha összejönnék vele, akkor az osztálytársaim cikiznének, mivel egy eléggé neves gimibe járunk, ahová nem vesznek fel akárkiket, a szakközépbe meg minden szemetet felvesznek.
2010. szept. 9. 13:36
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:
Nem Wow-ozok, sőt PC-n nem is játszom. :) Tesiből pedig fel vagyok mentve. :)
2010. szept. 9. 14:28
 32/50 anonim ***** válasza:
58%
:D ennyi
2010. szept. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
54%

Srácok, elképzelem, hogy választ barátnőt magának!

Leültet pár lányt egy érettségi feladatsor elé, és aki a több pontot éri el, azt viszi haza.....:)))

2010. szept. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
58%
utolsó egyetértek :)
2010. szept. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
100%
te idióta vagy.... szakközepet végeztem most föiskolás vagyok akkor ezekszeint énis szemét lettem... már nem azért de szimplán iskola alapján megitélni valakit nagyon szánalmas...amugy kitörölheted a s*gged a neves gimiddel ugyis egy senki maradsz mert ilyen nagyképü vagy.... igy lealacsonyitani pff.... idióta
2010. szept. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
100%
nagyon kretén vagy.......ekkora kőbunkót...
2010. szept. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
Csak nem Veszprémbe jársz a Lovassyba?
2010. szept. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 A kérdező kommentje:
Csak nem. :)
2010. szept. 9. 14:35
 39/50 anonim ***** válasza:
Akkor mégse jársz olyan fasza suliba apukám.......
2010. szept. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:

Attól, hogy te 5ös vagy majdnem mindenből még nem vagy okos, csak be tudsz magolni dolgokat, gimi? nagy cucc, mindenkinek van már érettségije, elmondom neked sz*rt sem ér hiába rinyálsz vele, annyit érsz vele, hogy tudsz egyetemre menni ha lesz elég pontod meg érettségire épülő szakmára.

Ha valakinek 8 általánosa van az is lehet okosabb mint egy diplomás, az, hogy milyen végzettséged van az csak egy dolog.

2010. szept. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!