Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz lenne, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz lenne, ha egy gimis srác egy szakközepes lánnyal járna?

Figyelt kérdés
Tetszik egy szakközepes lány, viszont én gimis vagyok és félek, hogy ha összejönnék vele, akkor az osztálytársaim cikiznének, mivel egy eléggé neves gimibe járunk, ahová nem vesznek fel akárkiket, a szakközépbe meg minden szemetet felvesznek.
2010. szept. 9. 13:36
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
100%
ha te az iqu és az iskolai teljesítmény alapján választassz párt akkor ne csodálkozz ha valaki átver vagy ugyan olyan beképzelt lesz mint te.Én szakközepet végeztem és mégis jártam olyan fiúval akinek 2 egyetemi diplomája volt(egyiket külföldön szerezte),3-4 nyelven beszélt és még milliomos is volt és sose nézett le(igaz ő is felküzdötte magát valahogy,de legalább nem változott olyanná mint amilyen te vagy)
2010. szept. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
100%

Öcsém, te szánalom vagy a köbön. Szerintem hagyd békén azt a lányt, azzal teszel neki a legjobbat, nekünk meg azzal ha befogod azt a sznob pofád. Szerintem attól hogy ilyen, meg olyan "elit" valamibe jársz, még egy ugyanolyan tróger vagy, lévén hogy lenézed azokat, akik nem oda járnak, mert apuci, anyuci nem rakja a kis hátsójuk alá a dolgokat. Azért nagyobb társaságban ne nagyon hangoztasd ezen nézeteid, mert könnyen beleszaladhatsz egy kinyújtott kézbe. Közlöm veled így végezetül, hogy a "szemét" meg pont, hogy te vagy.


üdv

2010. szept. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
100%
Szakmával kezdtem, majd érettségi és képzeld még tovább tudtam tanulni. Burkolóból építész. Egy ''szemétből''. Viszont ismerek elit gimis pizzafutárt is. Am a lényeg hogy szánalmas vagy!
2010. szept. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
100%
kíváncsi lennék én hogy a kérdezőnek milyen az átlaga...nem-e csak apuci-anyuci nyomta be a buta kis fiacskáját az elit gimibe...közbe meg buta mint a s.gg
2010. szept. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
100%
EMBER, anyámnak diplomája van, apámnak 8 általánosa, és 30éve házasok, na ehhez mit szólsz?:D
2010. szept. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:

hallod te agytröszt! Gondolom te sosem nem szoktál félrenyomni a billentyűzeten mert tökéletes vagy :)

én a helyedbe magamra gyújtanám a könyvtárat te papaszt.

2010. szept. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
100%
jobb,ha tőlem tudod,hogy manapság már nincs különbség gimnázium meg szakközép között,úgyhogy jó lesz ha leszállsz a magas lóról és rájössz,hogy te azért jársz gimibe,mert 15 évesen nem bírtad eldönteni,hogy mi érdekel,inkább beiratkoztál egy elit suliba, sok fölösleges dolgot tanulni,majd mondjuk szerzel bölcsész diplomát és dolgozhatsz vele a mekiben!Vannak nagyon jó szakközépsulik és vannak nagyon szar gimiik is,de te kétségtelenül egy sznob k.csög van,aki nagyra van magával.ha én lennék a lány és megtudnám,hogy ilyen kérdést tettél fel,soha többet nem állnék szóba veled.ez kábé anynira gáz,mint a filmekben az,h az orvos férfi nem vehet el egy titkárnőt,mert ő mennyire felsőbbrendű...szánalom!
2010. szept. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagy az átlagomra? :) A tesi kivételével mindenből ötös voltam évvégén is és félévkor is. :)
2010. szept. 9. 14:24
 29/50 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a szakközépbe a felvételi osztály átlag négyes volt, 4.2-fölött vettek fel felvételi nélkül. Hmm, tényleg a személygyűjtés zajlott!


Az az igazság, hogy amíg a szakközépbe értelmes, hasznos dolgot tanítanak, addig a gimiben semmit. 4 év elektrotechnika azért ér valamit (még ha én nem is használom, de ez az egyéni hülyeségem volt.) Amúgy meg ELTE-IKra jártam a béna szakközepem után :) És az első félévet kihúztam a szakközépből tanultak alapján. Biztos te is képben vagy a logikai áramkörök felépítésével és működésével az "elit" gimidben :P


Szakiskola az, ahová ÁLTALÁBAN a rosszabb tanulók mennek, mert ott csak szakma van, érettségi nincs. De amennyire tudom, ezek az iskolák nagyrészt megszűntek. A szakközép sokszor keményebb, mint a gimnázium, mert amíg te csak érettségire tanulsz, addig a szakközepesek mellette egy szakma alapjait is megtanulják. Még jó, hogy nem a pöffeszkedő "Elitiskolás" sznobok járnak oda. :)

2010. szept. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
Akkor viszont el tudom képzelni mekkora kocka lehetsz :) tesiből hogy lehet ötösnél rosszabbat kapni? WoW karaktered neve?:)
2010. szept. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!