Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz lenne, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz lenne, ha egy gimis srác egy szakközepes lánnyal járna?

Figyelt kérdés
Tetszik egy szakközepes lány, viszont én gimis vagyok és félek, hogy ha összejönnék vele, akkor az osztálytársaim cikiznének, mivel egy eléggé neves gimibe járunk, ahová nem vesznek fel akárkiket, a szakközépbe meg minden szemetet felvesznek.
2010. szept. 9. 13:36
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:
A szemetet ne az emberre értettem, hanem a tanulmányi átlagra. Szakközépbe azért rossz tanulók is járnak szerintem. :)
2010. szept. 9. 13:50
 12/50 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem járhatsz te akármilyen neves gimibe,akkor is egy kis köcsög maradsz!Ha már így lenézed a szakközepes embereket,akkor inkább hagyd tényleg azt a lányt!Szerintem emberileg egy nulla vagy!Lehet a szakközepesek többre fogják vinni,mint te valaha is a neves gimnáziumoddal...
2010. szept. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
100%

"Vicces" kérdés. Ha nekem tetszene valaki, és vonzódnék hozzá, abszolút nem érdekelne az osztálytársak véleménye.


Egyébként egyetemistaként mondom. Nem a diplomával, és nem is az elit iskolákkal együtt soztják senkinek sem az emberséget, sem a józan paraszti eszet, sem az intelligenciát. Az, hogy valaki értékes ember-e, nem annak a függvénye, hogy milyen iskolába jár, vagy nem jár. Én azt látom, hogy van sok buta egyetemista is, vagy nem is buták, hanem emberileg hagynak kívánni valót maguk után. És tudok sok olyan emberről is, akik nagyon értelmesek, és jó emberek, mégsem jártak soha elit iskolába. Szóval én a "szemetekről" szóló részt átgondolnám a helyedben. Remélem, ha idősebb leszel, te is rájössz arra, hogy az emberek értéke nem okvetlenül a papírjaikban, meg az iskoláikban van. L/22

2010. szept. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora egy hulladék ember vagy.

Én is szakközépbe jártam és még diplomát is szereztem utána.

2010. szept. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
*osztják
2010. szept. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
100%
Én meg pont azt tapasztalom, hogy akiket nem vettek/vesznek fel ilyen meg olyan puccos helyekre azok között vannak a legnormálisabb, két lábbal a földön járó emberek. Akiknek ennyire fontosak az ilyen dolgok azok pedig sznob kötsögök, ebből a kérdésből is látszik, hogy igen intenzíven működik "felsőbb körökben" a kontraszelekció.
2010. szept. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
Kur.va anyád a szemét ;) ahhoz kéest hogy szakközepes vagyok, elég sok mindent eértem az életben idáig(tanulmányilag)
2010. szept. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mit? Igen, gáz lenne. A legjobb amit azzal a lánnyal tehetsz, hogy békén hagyod, hátha összejön egy "hulladék" szakközepessel akivel boldog lesz.
2010. szept. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 A kérdező kommentje:
hábé, csoda, hogy a szakközépbe felvettek ilyen remek írással. :)
2010. szept. 9. 14:07
 20/50 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán tetszene,enm érdekelne h. ki mit gondol.Bár a felfogásodat sem értem,mert lehet valaki okos attól függetlenül h. rossz jegyei vannak,na meg egy okos ember is lehet bunkó és szemét, és egy butább ember is lehet értelmes és jószívű stb.Sőt szerintem akik ilyen elit suliba járnak köztük van a legtöbb beképzelt alak és ők nézik le leginkább az embert.Pont tőletek fog kipusztúlni ez a föld,mert ti válogattok(tisztelet a kivételnek),a többiek pedig összefognak.Előbb fog egy szegény felsegíteni egy ilyen gondolkodású embert a földről, ha elesik,mint forgítva.
2010. szept. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!