Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pizzafutár munkatársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pizzafutár munkatársam bejön, hogyan adjam a tudtára és hogyan jöjjek össze vele? Bővebben lent! 24/F

Figyelt kérdés
Pizzafutárként dolgozom és ezen a héten jött 1 új futár, 20 éves lány. Még csak 2 napot dolgoztunk "együtt" vagyis ugyanazon a napon, de már nagyon megtetszett. A 2. napon már egész sokat beszélgettünk, amikor kiment cigizni akkor kihívott magával beszélgetni (én én cigizek) ilyen általános dolgokról beszélgettünk, ismerkedtünk pl tanulás, lakhely, munka, szakmai végzettség. Facebookon már ismerősöm. Nekem nagyon tetszik a lány és össze szeretnék vele jönni. Mitévő legyek?

2022. jan. 15. 21:54
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
64%

Szia!


#38-as vagyok!


Azt hogy üllj be mellé azt úgy értettem, hogy amikor te szabadnapos vagy. :D


Amúgy azt nem árt hogyha tudod, hogy a lányok hajlamosak túl reagálni bizonyos reakciókat. Illetve az érzelmeiket hajlamosak nem kimutatni, vagyis elrejtik azt. Van aki csak szórakozik a másik féllel, és általában ez a gyakoribb eset. Párszor jártam így én is meló közben. Most az, hogy például mi is hajtottuk a pizzás dobozt a konyha mellett a folyosón, és csak ketten voltunk ott pont akkor, mert a másik 2-3 ember még úton volt, majd csak némán voltunk és mosolyogtunk egymásra, az önmagában nem jelent semmit. De sorolhatnám még a példákat. Annyi meg annyi kínos (és vicces) pillanatom volt, hogy az hihetetlen. :D Ha vissza emlékszem, még a gondolattól is kiráz néha a hideg.


Egyéb gesztusok vannak feléd az Ő irányából? Mert éppen a mosolygás nem feltétlenül jelent semmit. Persze, rosszat sem, nyilván.


Én rám anno mindenki mosolygott, mondjuk mások szájából idézve szimpatikus forma vagyok, meg nem vagyok én sem csúnya gyerek az elmondottak alapján.

2022. febr. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 A kérdező kommentje:
Nincsenek mások semmik, mivel tegnap voltunk 1 légtérben összesen 10 percet. Előtte meg már több mint 1 hónapja nem dolgozott, és akkor is csak másfél napot dolgoztam vele, mert akkor jött ide. És nem tudom, hogy ő mikor dolgozik, amikor én szabad vagyok, de nem fogok a szabadnapjaimon is a munkahelyemmel "foglalkozni". De mit lépjek? Egyébként egyenlőre megint csak facebookon van lehetőség.
2022. febr. 10. 08:11
 43/47 A kérdező kommentje:
Ma nagyon érdekes dolgok történtek! Beszélgettünk én, a pizzafutár lány és a 2 pultos-szakács nő. Az egyik pultos egyszercsak megkérdezte tőlem, hogy xy (a futár csaj) tetszik nekem? Egyből rávágtam, hogy igen persze! Errefel a lány nagyon zavarba jött, vigyorgott mint a tejbetök és nagyon bámult engem és hirtelen azt mondta, hogy együtt is lenne velem, ha 5 centivel magasabb lennék. Ez szerintem csak kifogás, de elég béna. A lány nagyon alacsony, 150 cm, én 185 vagyok. Biztos vagyok benne, hogy az az 5 centi magasság nem lenne akadály. Most mitévő legyek? Nem fogok nőni 5 centit...
2022. febr. 21. 22:09
 44/47 A kérdező kommentje:
Szóval hogyan???
2022. márc. 3. 09:06
 45/47 anonim ***** válasza:
60%
Na, megdugtad már?
2022. márc. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 A kérdező kommentje:
Beteg...
2022. márc. 21. 12:55
 47/47 anonim ***** válasza:
Fúj, mocskos dohányosok!
2022. máj. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!