Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pizzafutár munkatársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pizzafutár munkatársam bejön, hogyan adjam a tudtára és hogyan jöjjek össze vele? Bővebben lent! 24/F

Figyelt kérdés
Pizzafutárként dolgozom és ezen a héten jött 1 új futár, 20 éves lány. Még csak 2 napot dolgoztunk "együtt" vagyis ugyanazon a napon, de már nagyon megtetszett. A 2. napon már egész sokat beszélgettünk, amikor kiment cigizni akkor kihívott magával beszélgetni (én én cigizek) ilyen általános dolgokról beszélgettünk, ismerkedtünk pl tanulás, lakhely, munka, szakmai végzettség. Facebookon már ismerősöm. Nekem nagyon tetszik a lány és össze szeretnék vele jönni. Mitévő legyek?

2022. jan. 15. 21:54
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:
De te miről beszélsz? Leírtam: kB 2 hete semmilyen kontaktban nem vagyunk!!! Akkor(
2022. jan. 27. 10:28
 32/47 A kérdező kommentje:
Na szóval hogyan kezdeményezzek nála? Egyenlőre egyedül a messengeren ráírok megoldás van. De egyáltalán mit írjak rá?
2022. febr. 5. 09:58
 33/47 anonim ***** válasza:
szia, mi újság? rég találkoztunk.
2022. febr. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:
Na ezt hamarosan megbízom neki. Nagyon szépen köszönöm! Ment a zöld!
2022. febr. 5. 11:31
 35/47 A kérdező kommentje:
Na ráírtam. Ma nemn dolgozott. Este abba az utcába vittem kaját ahol lakik. Küldtem neki, hogy ott vagyok és, hogy jöjjön le hozzám (múltkor is ugyanezzel írtam rá) és ahogy akkor, úgy most is azt írta, hogy nincs otthon. Erre én küldtem neki rá 1 szomorú- törött szíves matricát és erre ő írta, hogy csütörtök-péntek-szombat fog dolgozni, én meg írtam neki, hogy én csütörtökig dolgozok és ennyi erre már nem írt semmit. Hogyan tovább? Mitévő legyek?
2022. febr. 7. 21:32
 36/47 anonim ***** válasza:
60%
semmi értelme, keress mást
2022. febr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:
Dehogy keresek mást.
2022. febr. 8. 21:25
 38/47 anonim ***** válasza:
Ha csütörtökig dolgozol, akkor az gondolom azt jelenti, hogy még aznap is dolgozol, ugye? Mert ha Szerdáig vagy, akkor az szerdáig... Mész csütörtökön, vagy nem? Mert akkor éppen össze futhatsz vele még melóban. Ha nem, akkor esetleg nap közben valamelyik nap nézz be az étterembe, és rendelj magadnak valamit. De mondjuk ne csütörtökön, hanem Pénteken vagy Szombaton menj be, ha rá érsz. És míg a többi kaja mellett várod a sajátodat, akkor közbe nézz be hozzá, amikor Ő is bent van. Esetleg szívj el kint egy cigit, és amikor elmegy majd vissza ér, válts vele pár szót az üzlet előtt. Köszönj neki, majd csinálj úgy mint aki elfejetette hogy tudja hogy Ő aznap dolgozik. Például: "Jajj, szia! El is felejtettem hogy Te ma dolgozol. Mi újság? Áh, semmi különös, csak mondom viszek már magamnak haza egy kis kaját." Vagy mit tudom én, ehhez hasonlót. :D A lényeg hogy vidám legyél és mosolygós, mint aki egész nap Ő rá várt, vagy egész nap rossz kedved volt, és Ő eddig a nap csúcspontja, ilyesmi. Anno működött. :D Na jó, pár éve volt már, de akkor is. A lányok örülnek neki, hogy ha a fiúk is örülnek nekik. Csak ne egy búslakodó valakinek tűnj, hanem kezdj el beszélgetni vele spontán. Na ne a legnagyobb forgalomba, mert akkor faképnél hagy. Hátha felajánlja esetleg hogy üllj be hozzá pár kanyarra, ha van kedved. Még az is előfordulhat, hogyha ügyes vagy. Nálunk mondjuk ez nem volt megengedett. A céges autóba senki nem ülhetett csak a futár. Másik helyen ahol voltam ott meg nem is foglalkoztak vele.
2022. febr. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:
#38 Igen, holnap - azaz csütörtökön is dolgozok, de ma estére is jön be a lány helyettesíteni, fél6-tól lesz ma. (Elvileg) DE csütörtökön egész nap fogunk dolgozni mind2-en, tehát sokat fogok vele összefutni, és valószínűleg ma este is. Itt a lehetőség meglenne a másik mellé beülni, csak kevés futár van minden nap és ahhoz képest sok a cím, tehát nem jó dolog ez. Na meg ameddig én mellette ülnék, addig 1 forintot se keresnék, és ígysem a magas fizetésről híres a hely. Szóval akkor mit beszélgessek vele, amikor mind2-en bent leszünk?
2022. febr. 9. 09:10
 40/47 A kérdező kommentje:
Na ma érdekes dolgok történtek. Először kérdezte tőlem, hogy holnap is jövök dolgozni? Mondtam, hogy igen. Erre nagyon felvidult és hangosan mondta, hogy ezaz. Aztán este amikor végeztünk, akkor kiderült számára, hogy neki holnap nem kell jönnie dolgozni és ez miatt nagyon el volt kenődve. Meg! Amikor számoltunk le, akkor volt, hogy nagyon nézett engem, én ránéztem, erre ő nagyon elmosolyodott és csak úgy pislogott. Nos?
2022. febr. 9. 22:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!