Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pizzafutár munkatársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pizzafutár munkatársam bejön, hogyan adjam a tudtára és hogyan jöjjek össze vele? Bővebben lent! 24/F

Figyelt kérdés
Pizzafutárként dolgozom és ezen a héten jött 1 új futár, 20 éves lány. Még csak 2 napot dolgoztunk "együtt" vagyis ugyanazon a napon, de már nagyon megtetszett. A 2. napon már egész sokat beszélgettünk, amikor kiment cigizni akkor kihívott magával beszélgetni (én én cigizek) ilyen általános dolgokról beszélgettünk, ismerkedtünk pl tanulás, lakhely, munka, szakmai végzettség. Facebookon már ismerősöm. Nekem nagyon tetszik a lány és össze szeretnék vele jönni. Mitévő legyek?

2022. jan. 15. 21:54
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgess vele még, próbáld kiszedni belőle finoman, hogy van-e valakije, érdekelné-e esetleg egy randi... Ha igen, akkor hívd el. Ha már ismerősöd face-n ott is keresheted néha. Persze nem őrül módjára folyamatosan.

Csakúgy ne támadd le, mert ha nemet mond égő lenne utána mindennap látni.

2022. jan. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Beszélgetek vele kedvesen azért szoktam tőle kérdezni ilyen általános dolgokat. Talán nincs senkije, mert a szakács-pultos csajok sokat beszélgetnek mindenkivel és tegnap kérdezték tőlem, hogy tetszik-e nekem a lány. LEHET, hogy szingli a lány és ezért kérdezték tőlem a csajok. De akkor hogy bizonyosodjak meg róla, hogy szingli-e? Facen 1 darabig még nem akarom keresni.
2022. jan. 15. 22:05
 3/47 anonim ***** válasza:
100%

Húha mintha magamat látnám. :D


Tutira ugyanez a szitu, ismerős. Még a hideg is kiráz majdnem. :D Ne szúrd el mint én. Voltak kínos pillanataim, és a randi is az én balf***ságom volt. Annak nem nevezném mondjuk, hogy randi. (Áh, ég az arcom ha csak rá gondolok.) Közel 1 évig dolgoztunk együtt gyakorlatilag. Mi is beszélgettünk állandóan, és kedveskedtünk egymásnak. (Bár akkor volt neki párkapcsolata, legalábbis olyasmi. Viszonylag hosszú ideje együtt voltak már, de az nem igazán nevezhető véleményem szerint kapcsolatnak.) Már az elején próbáltam a tudtára adni valahogy, hogy bejön nekem. Én meg amatőr módon egyszer csak ráírtam messengeren hogy szerelmes vagyok belé, és van-e kedve járni velem. Ki égettem szegényt, hát még én magamat. Képzeld el! És másnap mentem dolgozni. Oltári ciki volt. Áh... Akkor voltam 20 éves. (Tudom tudom, rém amatőr és kínos ez a dolog.) Ennek már 4 éve. 3 éve nem dolgozunk együtt. Lehetett volna egy normális kapcsolatom, és valószínűleg másképp alakultak volna a dolgaim, és az övé is. Teljes mértékben másképp. Biztos vagyok benne, hogy nem csak futó kaland lettünk volna egymásnak, hanem a mai napig együtt lennénk. Nekem kigubbadt a szemem a sok munkától, és nem voltam önmagam. Nem igazán figyeltem oda eléggé a dolgokra. Ezt már egész életemben leshetem. Akkor ott a sok meló miatt nem csajoztam, és nem is igazán flörtölgettem senkivel. Illetve voltak csajok akik próbáltak rám mászni, de én szerettem dolgozni, még akkor is ha nem volt életem mellette. Így hát a fele csaj engem koptatott le végülis, a másik felét meg én. :D Ne ess ugyan ebbe a hibába!


(Ő NEM FUTÁR VOLT!)


Viszont voltak futár csajok, akik próbáltak rám mászni. Rém kínos volt az is visszagondolva, mert akkor is b**fasz voltam, és minden utólag esett le a nagy fáradtságtól, de szegényeket alig bírtam lerázni. :D Volt akivel hetekig vagy hónapokig kellett "harcolni".


A sok kínos dolog ellenére, jól megvoltunk egymással. Szerintem megérezhettem annak idején valamit, mert nem a pénz miatt mentem vissza annak idején másodjára arra a helyre. Szinte a legtöbb dolog csak rajtam múlt volna, de én elb***tam. Azóta sír a szívem gyakorlatilag. Azóta sem volt senkim. Mondjuk előtte sem, ezért voltam béna részben. Mert nem volt még szexuális kapcsolatom sem előtte, és nem is volt úgy párkapcsolatom sem, hogy mondjuk még csak smárolás lett volna legalább, mert mondjuk még a lány is szűz volt vagy valami. Igen, ez is rém ciki. :'D


Majdnem két évvel volt idősebb nálam egyébként. "Kicsit" zűrös háttérrel és tele problémákkal. De az sosem érdekelt.


Na mindegy, nem fárasztalak. Ha nincsen senkije, és ebben biztos vagy és abban is, hogy érdeklődik irántad, csak akkor fogj neki a flörtöléshez. Mert utána rém kínos lesz, hidd el nekem. Főleg ha még hónapokig vagy évekig is együtt fogtok dolgozni, vagy csak találkoztok a városban, esetleg másik munkahelyen is össze futtok. :D Van akinek olyan a stílusa, hogy mindig vidám, mindenkire mosolyog, "és úgy" áll a szája és a szeme, olyan a test tartása. Attól mert egy csaj mosolyog rád, és az egyik kezével matatja a haját, az nem egy jel. Tévedés. Szerintem várjál még vele picit nyugodtan. Adjál neki időt hogy kibontakozzon. Ha nem látsz kialakulóban semmit, akkor finoman próbálkozz be. Esetleg ekkor már írhatsz is neki messengeren, hogy mikor jön dolgozni, szeretnél tőle kérdezni valamit stb. És esetleg úgy elhívni randira.


Csak ne feledd amiket mondtam. Sok sikert! :D

2022. jan. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
5%

Nem vitted valami sokra. Kulimunka, Kulilóvé,. de a csaj kéne mi? :D Amúgy ne tamadd igy egybol le h mar egybol randi, meg hu de tetszik.. Beszelgessetek sokat, ismerkedjetek, aztan lepesekbe haladjatok, irj ra facebookon majd kamu uruggyel h szia jossz holnap aztan nezd a avalszait, utana hivd el randira. utana meg nehany randi tali aztan meglesza csaj :D


Két pizzafutar allasbol nem nagyon lehet gyereket fenntartani, szabadido is ismeretlen fogalom lesz, borravalot eldohányzod szoval okosan Apafej!

2022. jan. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
0%
Ja és legközelebb időben hozzatok k i a pizzamat köszi!
2022. jan. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:

#3 én nem leszek sokáig itt futár, mivel én csak beugrós vagyok napi bejelentéssel. Fix munkát keresek és hamarosan fogok is menni. Szóval sok időm nincs. Például a héten jöttem vissza ide, ezért csak 2 napot dolgoztam vele együtt (eddig) mert előtte októberben dolgoztam itt (akkor még nem volt itt ez a lány) és mondom 1 darabig még nem akarok ráírni. Akkor valahogy derítsem ki, hogy szingli-e?


#4 nem vqgyok futár, csak beugrós! Nagy autófelújító projektembem vagyok most, ahhoz kell most 1 kis tőke még és azért jöttem vissza futárkodni, mert jelenleg nincs fix. Ja és ő se akar futár lenni. Keres ő is mást mellette. Szerdán megy az egyik kávézóba beszélgetni, lehet oda is felveszik és akkor 2 helyen dolgozna meg menni akar majd vissza egyetemre is ősztől. De a lényeg: akkor csak ilyen általános dolgokról beszélgessek vele? Úgy ismerkedjek vele egyenlőre? Ja és amúgy nem cigizek, nem iszok stb én nagyon megfogom a pénzt! Szóval olyan nem lesz, hogy mindent ráköltök.

2022. jan. 16. 09:12
 7/47 A kérdező kommentje:
Segítsetek már légyszíves!!!
2022. jan. 16. 18:14
 8/47 anonim ***** válasza:
0%

Értem, tehát most nincs munkád, de amit keresel alkalmi kismelóval, azt is raköltöd valami kotla romhalmazra "autófelújító projekt" címszo alatt. Ahelyett, hogy normális kocsit vettél volna!

Nem tudom megértetted e, de sietned kell, ha felveszik pultosnaka scajt mindenki is udvarolni fog neki én is dolgoztam pultosként, szóval ja fényévekkel jobb pasikkal tud majd ismerkedni, akik nem az autójukra verik rá a nemlétező pénzüket, akiknek van állása normális.


Amúgy bnem ertem mit segitsek? Fekudjek le acsajjal helyetted vagy mi a f...? Mit szeretnél? 24 éves vagy Töki! Szedd mar össze amgad, beszelgess vele, irtam (4.valaszomban) hogy irj ra kérdezd meg jo n e hnap aztan beindul a tema viditsd fel parszol, nevettesd meg, aztan majd ovatosan kérdezz ra h hogy állsza apsikkal? / Van most valakid és le fogja irni, ha van, akkor ezt benezted, ha meg nincs, akk beszelgessetek sokat meg és utana elhivhatod meginni valamit, de iygekezz meg munkaba nem all pultosként!

2022. jan. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
De milyen le fogja írni ember... nem írok rá fogd már fel! Személyesen fogok vele beszélni amikor bent leszünk és nem lesz cím. És az autóimhoz pedig semmi közöd! -.- te inkább ne segíts semmit szevasz
2022. jan. 16. 18:53
 10/47 anonim ***** válasza:
1%
Oké. Akkor majd rá ír más, most teszik a csaj vagy nem? Nagyon hülye vagy. DE oké, majd naald jobb pasi ráír, aztan majd bánhatod. Buta futár gyerek!
2022. jan. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!