Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pizzafutár munkatársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pizzafutár munkatársam bejön, hogyan adjam a tudtára és hogyan jöjjek össze vele? Bővebben lent! 24/F

Figyelt kérdés
Pizzafutárként dolgozom és ezen a héten jött 1 új futár, 20 éves lány. Még csak 2 napot dolgoztunk "együtt" vagyis ugyanazon a napon, de már nagyon megtetszett. A 2. napon már egész sokat beszélgettünk, amikor kiment cigizni akkor kihívott magával beszélgetni (én én cigizek) ilyen általános dolgokról beszélgettünk, ismerkedtünk pl tanulás, lakhely, munka, szakmai végzettség. Facebookon már ismerősöm. Nekem nagyon tetszik a lány és össze szeretnék vele jönni. Mitévő legyek?

2022. jan. 15. 21:54
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:
Hogyne tetszene már hát erről szól a kérdés!!! Nem vagyok buta és semmi más se! Írjon olyan, aki nem ítél el és nem hord össze mindenféle zagyvaságokat
2022. jan. 16. 20:00
 12/47 A kérdező kommentje:
Ma nem dolgozott de én igen és abba az utcába vittem kaját amelyikbe lakik és küldtem neki képet az utcáról hogy ott vagyok tehát ráírtam messengeren és 2 szót beszéltünk. Hogyan tovább?
2022. jan. 17. 22:47
 13/47 anonim ***** válasza:
0%

na mi van kell megis a segitsegem. Nem igy kellett volna h kepet kuldesz te roncsfeljujitó te!


És visszairt?


vard meg. Ugy kellett volna h szia ebbe az utcaba viszek pizzat, van kedved kijonni stb ne legyel paraszt töki

2022. jan. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:

Milyen képről beszélsz ember?

Szerinted visszaírt hogyha mondtam hogy pár szót beszéltünk? Olvasd el mielőtt olyat kérdezel amit leírtam. És nekem mind1 ki segít.

2022. jan. 18. 08:57
 15/47 anonim ***** válasza:
Elég reménytelen esetnek tűnsz.. Volt már barátnőd? Ha volt, őt hogy szedted fel?
2022. jan. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
Te nagyon hülye vagy és neked lehetetlen segiteni! Fent írtad h kuldtel kepet! Tudod mit, csajozz, ahogy akarsz! A csaj nálad csak jobb pasit találhat!
2022. jan. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:
Normális ember segítsen hasznos válasszal!!!
2022. jan. 18. 11:24
 18/47 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki, hogy egyenlőre 1 darabig nem fog többet jönni dolgozni a csaj (szombaton volt utoljára, akkor én nem voltam és azóta is ugyanúgy 2 napot dolgoztunk együtt) mert az ég srác tegnap este fejjel beesett a fák közé és totálra vágta azt a céges autót (a srác megúszta sértetlenül hálistennek) és a főnök ma felhívta a futár csajt - aki nekem tetszik - hogy mi történt az autóval és a csaj azt mondta a főnöknek, hogy akkor ő nem jön dolgozni meg friss a jogsija és ő ilyen csúszós időben nem akar ilyet dolgozni.1 szónak 100 a vége egyenlőre csak a Facebook maradt
2022. jan. 18. 21:45
 19/47 anonim ***** válasza:
21%

Kamuzol! Ilyen munkáknál alap h megkerdezik h miota van jogsid! Normalisabb helyeken 2 év vezetői tapasztalattal fel sem vesznek!

Akinek meg friss jogsija van, lehetne annyi felelősségtudata h nem vallal egyből ilyen melókat! Rakás szerencsetlensegek vagytok!

2022. jan. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:
Na mit tudok tenni az ügyem érdekében?
2022. jan. 19. 08:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!