Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Be mernétek próbálkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Be mernétek próbálkozni az alábbi nőnél?

Figyelt kérdés
Az irodaházban, ahol dolgozom, feltűnt nekem egy csaj, aki nagyon kedvesen köszön a liftben, és mindenkivel barátságos, közvetlen. 30 éves, de 23-nak néz ki, feltűnően csinos, elegánsan öltözik, többdiplomás, komoly munkahelyen dolgozik, kiemelkedően magas fizetésért, mondhatni elég pénzes. Nem az átlag nők közé sorolom. Szerintetek bepróbálkozzak? Azt nem tudom, van-e valakije. Milyen kaliberű férfi rúghat labdába egy ilyen nőcinél?
2021. dec. 23. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Próbáld meg
2021. dec. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Minimum azonos szintű!
2021. dec. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Kevés az infó töki!


- Ki/mi vagy? Takarító, vagy bróker?

- Külső?

- Kor?

- Lóvé?

- ...

2021. dec. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Én lazán bepróbálkoznék, de én nem érezném "szinten felülinek".


Amúgy a #3 válaszolóval egyetértek. Nem mindegy, hogy egy 21 éves gyakornok vagy, vagy pedig egy 30+ éves manager...


33F

2021. dec. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem értem miért ne probalkozhatnal be nála, ő is egy ember, te is.
2021. dec. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Volt ilyen nőm, pedig nem voltam vele egy szinten sem külső, sem anyagiak szempontjából. Szóval nem lehetetlen. Viszont ilyenkor mindig kiderül, hogy a vonzó külső mögött van neki is valami bibi, ami miatt könnyebben megszerezhető, befűzhető férfiakat választ párnak, akik utána lesik minden kívánságát. Ha nincs ilyen, és magánéletben is tökéletes pár, akkor viszont minimum ugyanilyen férfiként rúghatsz labdába: Jó kiállású, jól kereső, okos, férfias, figyelmes stb.
2021. dec. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Próbáld meg. Én tuti nem merném.
2021. dec. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Mennyire nincs önbizalmatok...
2021. dec. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű a képlet, én mindig ezt használtam:


Most a tiéd ez a nő? Nem. Oké. Odamész, elküld. Tiéd a nő? Nem. Mi változott? Semmi. A másik kimenetel: nem küld el, ismerkedni akar. Tiéd a nő? Igen, már van esély rá.


Összegezve, ha megpróbálod és elküld semmi sem változott, ha nem küld el nyertél. Hol veszíthetsz??? :)

2021. dec. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Személyiségéről nem sokat mondtál.

De ilyentől ezerszer fejlettebb embernél is próbálkoztam már.

2021. dec. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!