Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, ti próbálkoznátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti próbálkoznátok olyan nőnél akinek van barátja?

Figyelt kérdés

25 évesen még nem voltam szerelmes senkibe. Már azt hittem valami gond van velem és soha nem is leszek. De nem akartam egyedül maradni így most van egy barátom akit kedvelek, de nem vonzódom hozzá komolyabban.

Azonban nemrégiben megismertem egy srácot, akibe rögtön beleszerettem, már nem is tudok másra gondolni.

Nagyon jól el tudunk beszélgetni, látom hogy ő is kedvel engem. Viszont tudja hogy van barátom.

Így ne is várjam hogy komolyabban próbálkozzon, valljam be hogy őt szeretem és ha ő is így érez bármikor dobnám érte a jelenlegi barátom?



2019. nov. 12. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem próbálkoznék, mert arra gondolnék érzelmileg nem független. Meg testileg sem.

Vagy akkor próbálkoznék, ha nem akarok komolyabbat.

Persze lehet kivétel. De ez a helyzet alapvetően elvenné a kedvem.

2019. nov. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam próbálkozott napokig és még a végén ő volt megsèrtődve, hogy nem akarok tőle semmit.
2019. nov. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A foglalt felejtős. A liánozást nem tartom egyenes dolognak és mindenkinél van jobb, tehát engem is bármikor otthagyna ha befut egy még jobb pasi. Ezt gondolnám és nem foglalkoznék vele.

Ha független van értelme, de hogy onnan egyből ide jönne az kizárt.

2019. nov. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Dobd ki a csavot es probald meg ezt a sracot. Birom egyebkent, varjs hogy a foglalt galambra szallingozzon a sas, de nem dobna ki a faszit, nehogy ket tuz koze essen. :D
2019. nov. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minek? Nem akarok egy utcai harc részese lenni...
2019. nov. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!