Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a lánynak volt már 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lánynak volt már 1 barátja, hogyan lehet ezen túltenni magam?

Figyelt kérdés

Tudom hogy irreális a kérdés is. De az érzelmeim akkor is ott vannak.


Hogyan lehet elfogadni ha a másiknak nem te vagy az első akit szeret?


Sajnos belegondolok hogy szeretett mást is ugyanúgy mint engem, és nagyon rossz kedvem lesz, szinte elkezd taszítani.


Azon kívül hogy 0 az önbizalmam, tudtok segíteni hogyan tudnék ezen túllendülni? Mást is zavart esetleg?


2018. dec. 22. 22:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Keress akkor olyat, akinek még nem volt! Mondjuk kicsit gázos 13 évesekkel randizni, de hát valamit valamiért!
2018. dec. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%

"Azon kívül hogy 0 az önbizalmam"


Nos elsősorban ezen kellene változtatnod, ha nem megy önerőből akkor fordulj pszichológushoz. Egyáltalán nem normális dolog, hogy ilyeneket érzel.

2018. dec. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
9%
En is kiabrandulok. Mindig arra gondolok hogy milyen buta volt az illeto hogy egy idiotaval fekudt le eloszor.
2018. dec. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Hatalmas katasztrófa. De nehogy te is valaha is mást is szeress mint egyetlenegy első szerelmedet.
2018. dec. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Amikor belegondolok, hogy szeretkezhettek.... es a srac h elvezhette...

Mást ez tényleg egyaltalan nem zavar? :(

2018. dec. 22. 22:41
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Válts nézőpontot. Ha nem lett volna neki az előtted lévő, akkor most nem lenne olyan, akibe beleszerettél és fordítva. Az ember folyamatosan változik, alakítják a tapasztalatai, legyen szó a kapcsolatairól, ismerőseiről, vagy akármilyen élethelyzetről.

Nem véletlen, hogy pont most jöttetek össze. Nem ritka, hogy emberek hosszú hosszú ideig ismerik egymást, míg egyszercsak szerelembe nem esnek, és fordítva. Valaki elképzelni is nehezen bírja mi fogta meg xy-ban annak idején. A tapasztalatok és az évek ezzel járnak.

Noha elmondhatom, hogy engem is bosszantott ugyanez a kérdés, azonban kb 20 évesen. Azonban idővel teljesen értelmét vesztette. És nem feltétlen azért, mert hol találnék olyan korban hozzám illőt, akinek én lennék az első..második...harmadik (a kutyának nem kéne mert nyilván oka van hogy tapasztalatlan 30 évesen). Sokkal inkább az első mondatom miatt, miszerint nem számít. Úgy ahogy én is más voltam 10... de még akár 5 éve is, úgy mások is változnak. Ki előnyére, ki hátrányára, ki teljesen más irányba. Enélkül a változás nélkül, nem lennétek egymás mellett...

2018. dec. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
64%
Ha csak egy,az nem gond.De ha már a fél város ismeri,akkor...
2018. dec. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Felteszek egy kérdést.


Ha netán úgy alakulna, hogy főzől neki valamit, akkor az is zavarna, hogy már máskor is evett főtt ételt?



Kaptál szerinted elegendő figyelmet és elfogadást gyerekkorodban?

2018. dec. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy kaptam.

Talán azert nehez feldolgozni, mert nekem nem volt. De a szeretkezes resze borzasztó lelki teher nekem es tanacstalan vagyok, hogy fogjam fel. Elmulhat az az erzes teljesen hogy az elso ember iránt ne erezzen soha semmit? Stb

Köszönöm hogy nem szidtok amugy, azt hittem tobben elküldenek meleg eghajlatra. Sokat jelent ez nekem most. :/

2018. dec. 22. 22:59
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem gondolok ilyen dolgokra mint te.Ne a múltban keresgélj hülyeségeket,mindig a jelen a fontos!
2018. dec. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!