Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan deríthetném ki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan deríthetném ki, hogy tényleg van-e barátja?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy lány nekem. Középiskolába évfolyamtársak voltunk. Azóta eltelt pár év. Múltkorában láttam, köszöntünk egymásnak, azóta nem tudom elfelejteni. Ezért vettem a bátorságot és a napokban ráírtam, a közösségi oldalon, hogy szeretnék vele ismerkedni. Vissza is írt, de azt mondta hogy jelenleg kapcsolatban van, így érthető okok miatt nem szeretne velem ismerkedni. Közösségi oldalakon semmi nyoma nincs annak, hogy lenne barátja. Tudom, hogy ez így elsőre fura, de a mai világban mindenki nyilvánosság előtt éli az életét. Mindent megosztanak magukról az emberek.
2019. okt. 22. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért számít?
2019. okt. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne piszkáld, ha nincs is neki, akkor elég rossz néven venné, ha tovább próbálkoznál. Illetve én vagyok rá a példa, hogy nem mindenki pakolja ki a magánéletét... Két párkapcsolatom volt, egyiket sem raktam ki semmilyen formában a közösségi oldalakra. Nem igazán kedvelem az ilyesmit, lehet ő sem... Szóval attól függetlenül, hogy semmi jele sincsen, attól még lehet párja.
2019. okt. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1. van barátja, tehát nincs értelme próbálkoznod

2. nincs barátja, hanem bekamuzta hogy lerázzon, tehát nincs értelme próbálkoznod.


Kérdés?

2019. okt. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van baratom es semmi nincs kint rola a kozossegi oldalamon. Alapbol is nagyon keves dolgot osztok meg , szinte semmit .

Ami teged illit,hagyjad beken ezt a lanyt , biztos nem akar toled semmit

2019. okt. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
10 éve élek párkapcsolatban, de nincs kiírva a Facebookra és csőrözős képek sincsenek kitéve.
2019. okt. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"azt mondta hogy jelenleg kapcsolatban van," - melyik szót nem érted?


"mindenki nyilvánosság előtt éli az életét" - gondolod te.

2019. okt. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!