Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan deríthetném ki, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan deríthetném ki, hogy a lánynak tényleg van-e barátja?

Figyelt kérdés

Feltűnt, hogy a pasim mostanában sokat nézegeti egy lány képeit, aki a haverja munkatársa. Már voltak hármasban iszogatni is, akkor a barátom jelölte be a lányt, pedig nem szokta a lányokat jelölgetni... Olyan is volt már, hogy elment egy buliba, úgy volt, hogy mennek a haverok is, de aztán mégsem, így elment egyedül, hogy majd találkozik ismerősökkel, és utólag derült ki, hogy ott volt ez a lány is... De a kaput az tette be, amikor a barátom megosztott egy zeneszámot és a lány lájkolta Facebookon...


Rákérdeztem a páromnál, de azt mondta, hogy van a lánynak pasija már 6 éve és amúgy is a haverjának jön be, ő nem akar tőle semmit... De a lány adatlapján semmi jele annak, hogy kapcsolatban lenne bárkivel is, se közös kép, se szülinapi köszöntés, se semmi... Nekem túl sok ez a véletlen...


Van amúgy ismerősöm, aki jó viszonyban van a lánnyal, csak nem tudom hogyan kérdezzek rá, hogy tényleg van-e pasija vagy hazudott-e a párom... Tudnátok tanácsot adni?


2016. szept. 14. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Nekem ugy tunik, h a baratod egyertrlmuen rahajtott a nore!

N

2016. szept. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha van barátja, akkor mi van? Attól még összefeküdhet a pasiddal.

Szerintem amúgy betegesen féltékeny vagy, hogy ennyire követed, mit csinál a pasid a fb-on. Erre fog rámenni a kapcsolatotok, nem arra, hogy valami haverina lájkolja a posztját.

2016. szept. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Na és hogy kérdezzek rá?
2016. szept. 14. 18:33
 4/10 anonim ***** válasza:
38%

Sehogy szerintem, úgysem érdekel téged az a lány, csak saját magad miatt akarod tudni, mi van vele.


Válaszolj ezekre a kérdésekre:


- Mi lesz, ha kiderül, hogy van barátja?

- Mi lesz, ha kiderül, hogy nincs barátja?


Te mit fogsz csinálni az egyik, és mit a másik esetben? Változtat ez valamit az életeden?

2016. szept. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát azért nem mindegy, hogy a párom hazudott-e erről vagy sem...
2016. szept. 14. 18:41
 6/10 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, hogy hazudott, és kiderül. Mit fogsz csinálni?


BTW nem mindenki éli az életét a fb-on, és oszt meg ott minden szarságot magáról. Elég sok ember nem osztja meg ismeretlenekkel a családi állapotát, nekem sem látja senki, hogy kapcsolatban vagyok-e, és hogy kivel. Se ismerős, se ismeretlen. Emellett sokan nem szemetelik tele a fb-ot közös fotókkal sem, én pl. egyetlen ilyet sem tettem fel a pasimról és magamról, ő szintén nem. És elég sokan tiltják azt is, hogy más az oldalukra írjon bármit is, akár születésnapi köszöntést is. Sőt pl. a barátom születésnapja titkos a fb-on, nem hiányzik, hogy aznap 500-an teleírják gyogyós képekkel, virágokkal, videókkal, kismacskákkal, köztük olyan emberek, akiket alig ismersz, és nyilván nem köszöntenének fel, ha nem lenne fb. Én pl. senkit sem köszöntök fel az fb-n, csak élőben vagy telefonon. Aki fontos, azt felköszöntöm, az 500 automatikus üzenet közül pedig nem fog hiányozni az enyém :) Igen alaposan megválogatom, mi az, ami a világra tartozik, és mi az, ami magánügy.

2016. szept. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy nincs közöttünk szex és nem tudom megmagyarázni miért, de úgy érzem, hogy szakítani akar velem...
2016. szept. 14. 18:55
 8/10 A kérdező kommentje:
Kérlek segítsetek és válaszoljatok a kérdésemre... Nagyon kétségbe vagyok esve, tudom hogy nagyon féltékeny vagyok, de muszáj tudnom az igazat, mert már volt máskor is, hogy hazudott a párom... Kérlek...
2016. szept. 14. 18:57
 9/10 anonim ***** válasza:

nem az a kérdés, van-e a csajnak hapsija, hanem, hogy a te pasik akar-e tőle valamit?

ezt derítsd ki, kérdezz rá a párodnál!

tök mindegy, h. a csajszinak van-e barátja, attól még simán egymásba szerethettek a barátoddal.

2016. szept. 15. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sajnos igaz,kerdezo.Ha van baratja,ha nincs,egyremegy,ha csalni akar.

Az en ferjem szeretojenek is elettarsa,ket gyereke volt,megis kufircolt a ferjemmel.


Nem akadaly semmi ,sajnos.


De ha nem akarja,akar szingli is lehet.Azert is mondhatta,hogy van,h megnyugodj.


Beszelj,v irj ra a facen,probalj veleosszehaverkodni,ha ez megnyugtatna.

2016. szept. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!