Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan deríthetném ki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Butusbrutus kérdése:

Hogyan deríthetném ki, hogy tetszek-e egy lánynak?

Figyelt kérdés
Egy olyan helyen dolgozik ahol rendszeresen megfordulok. Nem vagyok gyáva meg ilyesmi csak az van bennem, hogy nagyon gáz lenne továbbra is arra a helyre járni miután esetleg elutasított. Aztán meg nézni, hogy másokkal flörtöl, esetleg az új pasiját odaviszi...eléggé idegesítő és megalázó lenne. Kicsit persze negatív vagyok, mert általában nem jövök be a nőknek. Ha nem látnám rendszeresen, ettől függetlenül simán bepróbálkoznék. Van közös ismerős, de neki is tetszik a csaj :) Facebookon ismerősöm a lány és beszéltünk is egy párszor de abból én nem vágtam le semmit. Tipikusan az a csaj aki mindenkivel kedves. Viszont ha tovább írkálok neki Facebookon akkor levágja, hogy tetszik nekem.
2012. jún. 25. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:

kérdezd meg, hogy munka után lenne e kedve veled beszélgetni egy kicsit, sétálni, meg ilyenek sokkal jobb mint facebookon

és akkor látni fogja hogy tényleg érdekled mert bátran elhívtad és akkor el tudod dönteni, ha nem tetszel neki akkor még maradhattok "barátok" ami annyiból lenne jó, hogy beszélsz vele néha és nem annyira kínos ha megint találkoztok de vigyázz ne szenvedj, mert akkor inkább hagyd ott ha nehéz is

2012. jún. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
első válaszoló vagyok, a lényeg az, hogy legyél önmagad :)
2012. jún. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Azon gondolkodom, hogy ha elhívom beszélgetni meló után akkor már úgyis levágja, hogy nekem tetszik. Tehát akkor már el is mondhatnám neki ezt, a végeredmény ugyanaz volna.
2012. jún. 25. 19:55
 4/4 A kérdező kommentje:
Na végül bekérdeztem. Nemleges a válasz, de legalább tisztáztuk.
2012. jún. 25. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!