Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek tetszek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszek neki?

Figyelt kérdés
14 fiu vagyok o peddig 17 lesz es tetszik, mar suliban megolelt ketszer... majd irok tobbet is csak irjatok :D
2012. jún. 16. 02:24
 1/9 anonim ***** válasza:

JÓl tolod, 14 évesen egy 17 évessel! :D


Lehet csak dugeszolni akar a kisfiúval, azaz veled, a mai csajok perverzebbek, mint gondolnád. :D

2012. jún. 16. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az tuti nem :D de nem olyan mint egy 17 eves... vagy nem is tudom :)
2012. jún. 16. 02:34
 3/9 A kérdező kommentje:
nem olyan pl mint o [link]
2012. jún. 16. 02:38
 4/9 anonim ***** válasza:
az h kétszer megölelt tök édes dolog meg minden de nem jelent sokat..szerintem egy 17 éves lánynak több esze van annál h 14 éves barátja legyen...ne haragudj h ilyet mondok...nekem ez a véleményem..de ha annyira tudni szeretnéd ne tőlünk kérdezd hanem egyenesen tőle! :)
2012. jún. 16. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
es szerintetek hamar lenne ha el hivnam pl plazaba? meg igy nem talalkoztunk csak suliba beszeltunk es facebookon, nekem tetszik am :)
2012. jún. 16. 02:40
 6/9 A kérdező kommentje:
kedezem meg egyenesen tole?? :D azert ugy aszt nem
2012. jún. 16. 02:42
 7/9 anonim ***** válasza:
pedig konkrét választ csak ő fog tudni adni..mond el neki h ő tetszik neked és kérdezz rá h ő hogyan érez..ennél jobbat nem tudsz tenni..de nem úgy gondoltam h rögtön ezzel nyiss..hívd el ide-oda ha belemegy van esélyed...ha nem akkor felejtsd el..figyeld a jeleket amiket küld feléd..sokmindenből le lehet venni h tetszünk-e valakinek vagy sem..ha egész jól 'összemelegedtek' akkor már érezni fogod h itt az idő megkérdezni h is álltok.
2012. jún. 16. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hova hivjam? ha pl elhivom egy plazaba.. de hogyan csak mi ketten? es nem olyan lany mint a tobbi, nem latni fiuval stb
2012. jún. 16. 02:50
 9/9 A kérdező kommentje:
vele nem tudok anyira beszelgetni mint pl 1 masik lanyal
2012. jún. 16. 03:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!