Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan deríthetném ki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan deríthetném ki, hogy megcsalt e a pasim?

Figyelt kérdés
2 hete rám írt egy csaj, hogy vele csalt meg a pasim és átküldte a beszélgetésüket amiben nincs benne semmi konkrét, hogy tényleg megcsalt volna. A barátom tagadja, hogy ilyet tett volna. Egyszer találkoztak, de a helyszínnek is mindkettő mást mond. Normálisan ráírtam a csajra, hogy írja le pontosan mi volt, erre azt írta, hogy hagyjam békén vagy feljelent. Az a baj tiszta feszült vagyok, addig nem tudok nyugodni míg ki nem derítem az igazat.

2016. aug. 2. 08:53
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Ha a pasid nem mondja el, akkor sehogy. Vagy elhiszed neki, amit mond, vagy nem. A csajnak lehet valami oka arra, hogy rosszat akarjon neked vagy a pasidnak?
2016. aug. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A barátommal már évekkel ezelőtt is járni akart ez a csaj. Csak a barátomnak nem kellett. Meg teljesen bele van betegedve abba a csaj, hogy nem lehet gyereke.
2016. aug. 2. 09:04
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk nekem már az sem férne bele egy kapcsolatba,hogy a hátam mögött más lányokkal találkozik(Randizik). és ebből a szempontból lényegtelen,hogy megcsalt -e konkrétan.

ha találkozik egy kolleganővel vagy ismerős csajjal-oké. de ne a hátam mögött tegye,hanem mondja meg előre. ha titkolózik,ott valami nagyon nem oké.

2016. aug. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nem zörög a haraszt, ha...
2016. aug. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Más csajjal beszélget titokban, találkozgatnak... Nekem ez már kimeríti a megcsalás fogalmát, nem kell dugjanak is.


Ha nem tudsz benne bízni ezek után, akkor ennek a kapcsolatnak amúgy is meszeltek.

2016. aug. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A leírásod alapján, szerintem csak a nő kavarja a sz@rt - bele akar rondítani a kapcsolatotokba.
2016. aug. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ha már az elejétől őszinte lett volna a kapcsolatotok.. akkor bíztál volna a pasidban.. és most amit mond elhinnéd.. és nem lennél feszült

ha már egy párkapcsolaton belül ilyen történik, el kell erősen gondolkodni hogy megéri e.

ha meg megcsalt akkor néz körül magadban hogy miért tette.. mit nem adtál meg neki, ami miatt elment máshova?

2016. aug. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
én kémprogramot raktama gépre,és minden nap ellenöriztem. 2 hét alatt ki is derült h megcsalt
2016. aug. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
gratulálok :)
2016. aug. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%

ha a barátom engem megcsalna, elsüllyednék szégyenebe hogy miért nem voltunk egymással őszinték és hogyan juthatott idáig a kapcsolatunk

mit nem adtam meg neki én, hogy máshova ment el


nem érdemes nyomozgatni, ha pasi nem kapja meg otthon azt ami kell, figyelmet, törödést, ápolást.. akkor semmi nem állithatja meg

2016. aug. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!