Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szinte teljesen lapos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szinte teljesen lapos mellkasu nőknél az átlag alatti 6-10 centis mérettel megáldott férfiak próbálkoznak be?

Figyelt kérdés
El kell egy nőnek ezt fogadni?
2021. okt. 15. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem, egyáltalán nem kell elfogadni. F
2021. okt. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem, nincs összefüggés. Én teljesen lapos voltam, csupa nagyfarkú akart megdugni. A kisfarkúak ritkán próbálkoznak be, mert nincs elég önbizalmuk hozzá, ők előbb haverkodnak, csak flörtölnek, nem mernek a lényegre térni, csak ha már van bizalom köztetek..
2021. okt. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Honnan lehet látni hogy a bepróbálkozónak mi van a gatyájában?
2021. okt. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Nekem 16 cm állva. Ez nem nagy, de nem is 6-10 centi.. és jelenleg egy elég lapos nőért vagyok oda.
2021. okt. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Ez hülyeség. Nekem viszonylag rövid ideig volt b/c-s mellem, utáltam, undorító volt, ahogy az a két lötyögő zsírgombóc ott csüngött rajtam. Szép melleim voltak az ideállal összemérve, de nagyon utáltam az érzést, hogy rajtam vannak, sport közben még undorítóbbak voltak a szememben, sok nő ölni tudna azért, hogy mellre hízzon, de én utáltam magamon. Szóval elkezdtem diétázni, leszálkásítottam magam és azóta is karcsú vagyok. Szeretem, hogy a mellkasom "csontos" és szeretem, hogy nincs lufi a nyakam alatt. Jó érzés, hogy nem kell feltétlenül melltartót felvennem, ha utcára megyek és mégsem nézek ki idiótán.


Gondolod, érdekelte a férfiakat? Jaj, drágám, minden alkatra és minden megjelenésre létezik egy komplett rajongótábor. Én csak átkerültem a mellkedvelőktől a fenékfanatikusok klubbjába, akiket addig sem hatott meg különösebben a nagy mell. Nem lett kisebb a népszerűségem és nem csövesek tepernek értem, hanem elég hasonló kaliberű férfiak, csak más ízléssel.

2021. okt. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Mi köze van a mell és farokméretnek egymáshoz? Semmi!

Szerintem nem vagy nő, mert akkor tudnád, hogy 8-10cm-el is lehet bárkinél próbálkozni, ugyanis ez nem derül ki csak az ágyban.

2021. okt. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
A priviben üzenőnek: Onnan tudtam, hogy lefeküdtem azzal is, aki nyomult, meg azzal is, aki visszahúzódó volt és rá én nyomultam. Volt egy testépítő srác irinyópirinyó kukaccal, na őt a tesója mesélte. Családi vonás volt.
2021. okt. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
97%
Komolyan, mi a jóisten ihleti ezeket a fogyatékos kérdéseket? Igen, természetesen kimutatható a korreláció a csöcstelenség és pöcstelenség között.
2021. okt. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%

Nincs összefüggés.

Csak a személyiség számít.

2021. okt. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!