Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet bajom, ha randizok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet bajom, ha randizok egy docenssel az egyetemről? (egyetemistaként)

Figyelt kérdés

Tartott előadást és szemináriumot is idén. Az utóbbi a kisebb létszámú, "személyesebb".

Hétfőn megírtuk a zh-t este 6-kor, majd még korábbi alkalommal megbeszéltük, hogy utána az egész csoport beül valahová, a fent említett tanárunk ötlete volt ez. Mert hogy nagyon jó csapat jött össze ebben a félévben, ő is jól érezte magát velünk és hogy kicsit beszéljünk kötetlenül is. Jól sikerült este volt, majd hajnalban chaten írt, hogy jó volt az óra keretén kívül is beszélgetni és hogy szerintem van-e lehetőség arra, hogy ezt megismételjük a közeljövőben, de kettesben?

Korábban is beszéltünk már ott, mert volt, hogy bénáztam a különböző fájlok feltöltésével és hogy ne csússzak ki a határidőből, ott küldtem át neki, vagy volt, hogy nekem írt, hogy dolga van és nem ér vissza, mire kezdődik az óránk és szóljak erről a többieknek, de semmi komolyabb, vagy személyes témát nem érintettünk.

Nem mondom, hogy nem tetszik, mint férfi... Viszont:

-Nekem még nem volt senkim, így elég tapasztalatlan vagyok. Ebből következik, hogyha találkoznánk, nem garantálom, hogy azonnal benne lennék a szexben, vagy bármiben... Félek, hogy ezt talán elutasításnak gondolná és még vizsgáztat a mostani vizsgaidőszakban és a következőben is, plusz lehet hogy még záróvizsgán is összefutunk.

-Nem tudom, hogy ez mennyire számít "red flagnek" mások szemében, vagy hogy most ő ezt hogy is gondolta. Nyilvános helyre hívott, de nem tudom, hogyha bárki meglátna minket, abból lenne-e gond? Hiszen még fog vizsgáztatni és tanítani is.

Ráadásul most sokat is kéne tanuljak, de ha azt mondom, hogy most erre nincs nagyon időm és kapacitásom, mi lesz, ha a vizsgán valahogy megszivat kicsit, csak hogy "érezzem a törődést"? Vagy mondjam azt, hogy egyelőre nem, de online szívesen beszélgetek? Ez nem kicsit dedós szöveg?


Vagy túlgondolom és ezt nem is randinak szánná?



2021. dec. 1. 23:25
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
59%
29. Jah, ha te nem vadaszol, masok sem vadasznak. Egyszeru. Hollo a hollonak nem vajja ki a szemet, igaz?
2021. dec. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%

#21, nekem nincs akkora farkam, mint neked, hogy az agyamat is kiszorította volna.


Azért vagyok docens.

Mégis mi a bánatos lóf@sz volna jó egy tapasztalatlan, Szorongós kislány kefélésében?


Aztán még néznénk kiva fejünkből mint két hülye?

Rontsam el egy jó félévet eredményét?


Parázzak azon, mikor megy híre, merrefelé?

2021. dec. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
28%

Itt mindenki tiszta negatív. Mi van ha tök normális a pasi és egyébként kölcsönösen tetszenek egymásnak? Ez fel sem merül senkiben? Miért vagytok ilyen rosszindulatúak?


Kérdező szerintem ha azt érzed hogy ő is normális stb. (érződik a kommunikációjából), akkor vizsgaidoszak után randizzatok nyugodtan.

2021. dec. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
71%
Eleve nem lehet normális az a tanár, aki aki az iskolában kezd ki a tanítványaival. Nehogymár magyarázni kezdjük ezt itt. Nevetséges, nem igaz, hogy egy két pasas ennyire korlátolt legyen és ne érezze mennyire inkorrekt magatartas visszaélni a helyzettel, mert ez az. Akár főnöke akár tanára, erőfölényt élvez, aki ezt nem látja az korlátolt.
2021. dec. 3. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

24. De mi van ha tényleg tetszik neki a lány és komolyak a szándékai?

Nem tudhatod. Ne legyél előítéles. Szegény kérdezőnek is telebeszélitek a fejét mindennel. Látnia és éreznie kell milyen a férfi. Ha komoly azt is, ha csak szórakozik vele azt is. Ne akard már megmondani te, akinek fogalma sincs a valós helyzetről és a részletekről.

2021. dec. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

"Ne akard már megmondani te, akinek fogalma sincs a valós helyzetről és a részletekről.

"

- ezt én is mondhatnám. Még milyen jó, hogy itt vagy te nekünk a bennfentes, aki tudja mi az ábra igaz?

Kb.1000%, hogy csak d.gni akar a tanár úr, kell neki a friss p, aki bevállal olyat is amihez az asszonynak otthon már nincs kedve. Baukó Évi tudna mesélni ezekről a dolgokról.

2021. dec. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vagyok bennfentes ezért is nem ítélkezem. És ezért írtam le hogy ezt mi innen nem tudjuk megmondani, neki kell éreznie.


Nem minden pasi olyan ám, hogy minden csajt csak meg akar dugni, csak legyen valami stb. Vannak normálisak is. Bár ahogy elnezem, neked ilyenből nem sok jutott eddig az életben.

2021. dec. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!