Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egyetemistaként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egyetemistaként tolakodó lenne egy lánnyal (hallgatótárs) beszélgetést kezdeményezni? Legtöbben a bulikon ismerkednek, én azonban nem vagyok egy nagy partyarc.

Figyelt kérdés
2013. szept. 22. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem
2013. szept. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tolakodó? Még az egyetemi szabályzat is tiltja a hallgatók közötti kommunikációt.
2013. szept. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
21:17 : Tudjátok, hogy nem így értettem...
2013. szept. 22. 21:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Ennél alkalmasabb hely nem is nagyon van, szólítsd le a szünetben...
2013. szept. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Én elsős koromban minden órán más mellé ültem le és beszélgettem mindenkivel. Így megismerkedtem az összes szaktársammal (durván 100 fő), nagyon rövid időn belül.


Viszont csajozni nem ott kell órán, hanem utána szünetben és este, mikor elhívod valahova. :3

2013. szept. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hívd el szünetben valahová egy kis beszélgetés után
2013. szept. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én örülnék, ha végre valaki így is odamerne jönni, nem mindig csak bulikban:)
2013. szept. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
várlak ;)
2013. szept. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!