Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet bajom, ha randizok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet bajom, ha randizok egy docenssel az egyetemről? (egyetemistaként)

Figyelt kérdés

Tartott előadást és szemináriumot is idén. Az utóbbi a kisebb létszámú, "személyesebb".

Hétfőn megírtuk a zh-t este 6-kor, majd még korábbi alkalommal megbeszéltük, hogy utána az egész csoport beül valahová, a fent említett tanárunk ötlete volt ez. Mert hogy nagyon jó csapat jött össze ebben a félévben, ő is jól érezte magát velünk és hogy kicsit beszéljünk kötetlenül is. Jól sikerült este volt, majd hajnalban chaten írt, hogy jó volt az óra keretén kívül is beszélgetni és hogy szerintem van-e lehetőség arra, hogy ezt megismételjük a közeljövőben, de kettesben?

Korábban is beszéltünk már ott, mert volt, hogy bénáztam a különböző fájlok feltöltésével és hogy ne csússzak ki a határidőből, ott küldtem át neki, vagy volt, hogy nekem írt, hogy dolga van és nem ér vissza, mire kezdődik az óránk és szóljak erről a többieknek, de semmi komolyabb, vagy személyes témát nem érintettünk.

Nem mondom, hogy nem tetszik, mint férfi... Viszont:

-Nekem még nem volt senkim, így elég tapasztalatlan vagyok. Ebből következik, hogyha találkoznánk, nem garantálom, hogy azonnal benne lennék a szexben, vagy bármiben... Félek, hogy ezt talán elutasításnak gondolná és még vizsgáztat a mostani vizsgaidőszakban és a következőben is, plusz lehet hogy még záróvizsgán is összefutunk.

-Nem tudom, hogy ez mennyire számít "red flagnek" mások szemében, vagy hogy most ő ezt hogy is gondolta. Nyilvános helyre hívott, de nem tudom, hogyha bárki meglátna minket, abból lenne-e gond? Hiszen még fog vizsgáztatni és tanítani is.

Ráadásul most sokat is kéne tanuljak, de ha azt mondom, hogy most erre nincs nagyon időm és kapacitásom, mi lesz, ha a vizsgán valahogy megszivat kicsit, csak hogy "érezzem a törődést"? Vagy mondjam azt, hogy egyelőre nem, de online szívesen beszélgetek? Ez nem kicsit dedós szöveg?


Vagy túlgondolom és ezt nem is randinak szánná?



2021. dec. 1. 23:25
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
68%
Nem 32 év körül van a férfi véletlenül?
2021. dec. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
80%
Neked nem lesz bajod, őt rúgják ki.
2021. dec. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
57%

Nem rúgják ki. Ez már nem középiskola.

Mindketten felnőttek így a magánéletükbe az egyetem nem szól bele.

Bár sok helyen csak annyi van, hogy ha felvállalt a kapcsolat, akkor tanítani taníthat, de a vizsgát másnál kell letenni. (és van felsőoktatási intézmény, ahol ez sincs)


Én a helyedben azt mondanám a tanárnak, hogy vizsgák után vevő vagy a programra, egyfelől, mert idő szűkében vagy, másfelől az etikusság megkérdőjelezhető, és ezt el akarod kerülni.

Ha normális ezt meg fogja érteni. Ha nem, akkor jobban jártál, hogy nem bonyolódtál bele a dologba.


Üdv: egy docens feleség.

2021. dec. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
87%

Szóval az izgat, hogy ha lefekszel vele nem buktat meg, nem fekszel le vele, akkor megbuktat?


Na, látod, ezért tilos az egyetemi, főiskolai oktatóknak a diákjaik között halászni= mert a tanár-diák függő viszony. Vusszaélhet vele. És te már bele is estél a hálójába.

Kérdezd meg a lányokat, hogy kikkel randizott már a csoportból.

Jól kezded, ha szerinted az normális, hogy a tanárod randit kér, és neked azonnal le kell feküdnöd vele.

Amúgy, ha eszed van, azt mondod, hogy szívesen beszélgetsz, de van valakid.

2021. dec. 2. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondanám, hogy miről van szó, meg tudnánk-e beszélni cseten is, vagy mikor vele van előadásunk. Mert szívesen beszélgetek, de találkozni nehézkes, mert mostanában kevés az időm, a csoportbulira is éppen hogy el tudtam menni. Sűrű az elgoglaltságom, vizsgákra készülés, a vőlegényemmel is alig tudok találkozni, annyi a dolgom.
2021. dec. 2. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
89%

Nem biztos amúgy, hogy nincs senkije, legfeljebb nem beszél róla, mert nem áll érdekében. Éli az egyedülállók laza, szabad életét. Az egyetemen tálalva, lehet válogatni, csemegézni.

Ti még tapasztalatlan félig gyerekek vagytok. Elkábít a dumájával, te meg azt hiszed, hogy olyan külőnleges vagy, sokat lát benned az okos, művelt tanárod, de egyedül van szegény, odáig van érted, te majd eloszlatod a magányát. És tetszik neked, tudtod nélkül is jelzed neki, és ő lecsapna a naív kis prédára. Ha ez az ösztön nem lenne meg benned, hogy nem jó ez így, nem tetted volna fel a kérdést.

Remélem, ügyesen kisiklasz.

Nem szerelmes, abban ne reménykedj. A sok csinos lány közül kiszúrta, hogy naív vagy, téged könnyen megdumálhat egy kis kalandra. Semmi több! És ha mást mond, hazudik. Mert ugyan mi mással hívtad volna fel a figyelmét, mint hogy csinos, kívánatos csaj vagy. És még érintetlen. Hát majd ő kitanít.

2021. dec. 2. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
75%
Ez sosem lesz egyenlő kapcsolat, de erre majd később jössz rá, saját károdon. Gondolom nem független a pali, te meg azon vagy, hogyan vesd neki oda magad egyből (szűzen?) nehogy sértődés legyen belőle. Bravo. Önbecsülést nyomokban sem tartalmazol. Na mibe, hogy pont ez tetszik neki benned? Naiv, befolyásolható lány. Biztos te vagy az egyetlen akivel kikezdett (aznap). :))
2021. dec. 2. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Én is időhiányra hivatkoznék.
2021. dec. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
80%
Amíg tanít téged nem jó ötlet belemenni. Gondolj csak bele, akkor is tud szemét lenni a vizsgán, ha kér valamit tőled, amit te nem szeretnél megtenni, de zsarol vele, hogy akkor megbuktat. Amíg van olyan órád, ahol ő tanárként van jelen, addig ez csak alá-fölé rendelt viszony lehet. Mondd azt neki, hogy te egyelőre a tanulmányaidra szeretnél koncentrálni, itt a vizsgaidőszak is és nem szeretnél most találkozni vele. Így kicsi az esélye, hogy ezért megszívatna. Mindenesetre nagyon veszélyes belemenni egy ilyen kapcsolatba. Nekem is volt az egyetem második félévében egy tanárom. Pont ugyanígy kezdődött, hogy a csoportommal volt egy kötetlen beszélgetés, majd megkeresett, hogy nem lenne-e kedvem kettesben is beszélgetni vele. Nekem nem volt akkor még kapcsolatom soha, nem is gondoltam semmi rosszra, majd a találkozás alatt közölte, hogy ő "támogatná a tanulnányaimat", ha találkoznék vele a lakásán. Akkor otthagytam, azóta is undorral gondolok az egész szituációra. Valószínűleg nem én voltam az egyetlen, akit így megkeresett, de naív voltam, tanultam a hibámból.
2021. dec. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%

Én is docens vagyok.

Mást se csinálok szünetekben, mint dumálunk, cigizünk, néha kávézunk a hallgatókkal, sok a lány köztük.


Kettőt haza is szoktam fuvarozozni, mert útba esnek.


Eddig csak a 70+ takarítónő banyának jutott eszébe erről a szex.


Meg vagyok lepődve a sok válaszon, csók, Eszterkék!

2021. dec. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!