Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Mit vártok el egy 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mit vártok el egy 30 éves egyedülálló férfitól? Milyen szintet ugorjon meg?

Figyelt kérdés

Egyik előző kérdésnél kiderült előbb hogy a nők szerint egy olyan 30 éves pasi aki a szüleivel él és nincs különösebb vagyona, az komolytalan és nem kezdenek vele...


Tehát akkor mik az elvárások? Gondolom az alap hogy legyen saját lakása/háza.


Autó is elvárás?

Nyaralgatások?


Előre lányok, előre! Az igényekkel!


2021. nov. 30. 13:00
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
10: miért, te mit tudsz felmutatni hercegnő? a feszes test, nedves punci nem teljesítmény.
2021. nov. 30. 14:13
 12/16 anonim ***** válasza:
88%
Már elvettek úgyhogy másoknak nem nagyon kell teljesítményeket felmutatnom, vagy bizonygatnom, hogy értékes ember vagyok.
2021. nov. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
90%
A nők általában elvárják, hogy a férfi legalább azt nyújtsa, amit ők is tudnak, de leginkább akkor tudnak rá felnézni, ha többet nyújt náluk. Egy férfi nem attól férfi, hogy néha feláll a kukac, megfelelő egzisztenciát neki illene megteremteni, főleg ha családot is szeretne.
2021. nov. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Én rászoktam arra, hogy magasabb elvárásokat kommunikálok a férfiak felé közvetlen szituációban, mint amilyen valójában van, mert arra jöttem rá, ha az alapvető minimumot mondom be, akkor mindenki magára veszi, hogy ok, ő ebbe beleesik, és minden szemét megragad rajtam, míg ha magasabb igényeket mondok, akkor az azért megszűri az embereket.

Én már azért elvárom egy pasitól 30 évesen, hogy lakjon egyedül, legyen saját keresete, legyen anyagilag független és tudatos, gondoskodjon magáról önállóan és tudjon főzni és ismerje fel, mikor kell venni WC papírt MIELŐTT az elfogy, vagyis tudja menedzselni a saját háztartását.

Ezen kívül én szeretem, ha elvisznek randizni néha, ha kapok ajándékokat, én nem szeretek fizetni randikon, főleg az ismerkedés szakaszban, szeretem, ha tervekkel keres meg ( vagyis: "mit csinálsz hétvégén, lesz egy borkóstoló itt meg ott, arra gondoltam, elmehetnénk megnézni" nem pedig "mikor látlak?"), nem bírom a töketlenkedést.

Nyilván elvárás, hogy alapvető kérdésekben azonos értékrendünk legyen, legyen vicces és jól szexeljen.

2021. nov. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel férjnél vagyok már, de ha nem lennék...


... nem lenne elvárás a saját lakás, az úgyis szinte csak azoknak van ennyi idősen, akinek belefinanszíroznak a szülők, de ne éljen otthon. Plusz legyen félretett pénze, hogy az én pénzemmel összedobva egy komolyan kapcsolatban lakhatási szintet tudjunk lépni.



Aki 30 évesen nem jut el idáig, nekem nem lenne pálya, az van. Egy 30 éves, már 12 éve dolgozhat, akár suli mellett is, akkor ennyi idősen már ne az anyja-apja lássa el. És nem, otthon lakva sosem lesz olyan önálló az ember, mint külön.

2021. nov. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

“a feszes test, … nem teljesítmény.“


De, teljesítmény. A feszes testben munka van. Ha neked az kell, akkor az a minimum, hogy nem a fotelból osztod az észt 130 kilósan, hogy egy nőnek hogy kell kinéznie. Aki tesz energiát abba, hogy jól nézzen ki, az megérdemli, hogy válogasson. Aki pedig nem, az affektálhat a semmire nyugodtan. OFF.


A kérdés emberi/financiális központú egyébként?

2022. jan. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!