Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt akartuk elérni az emancipá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt akartuk elérni az emancipációval, ennek a sötét korszaknak a bekövetkeztét?

Figyelt kérdés
[link]
2021. nov. 14. 10:47
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
72%
19, nem kell ahhoz fejeket beverni. Hála az égnek én normális közegben nőttem fel. Se késelés, se verekedés nem volt az iskolában. A focista, vizilabdás, kosaras, úszó, meg a gitározni tudó fiúk pl. mindig vonzották a lányokat a suliban. De volt aki egyszerűen jó meggyőző képességgel bírt, vagy a humorával tűnt ki. Én nem a gettóból jövök.
2021. nov. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
77%

"Csak annyi hogy hangsúlyos másodlagos férfi jegyeik alakultak ki a magas tesztoszteron szintnek köszönhetően, mint markáns állkapocs, erős csontozat, széles váll, nagy kéz, nagy láb, nagy farok, mély hang, dús arcszőrzet stb."

Párom 168 cm, a szakálla erősen hiányosan nő, a keze alig nagyobb mint az enyém, a lába mondjuk átlag méret, 42es, az állkapcsa normál, nem kifejezetten markáns, de nem is teljesen láthatatlan. A farka is kb átlag lehet, bár nekem így is egy lehelettel nagyobb, mint kéne. Én örülnék - pár centinek, hogy szabadabban lehessen egymásnak esni minden pózban. A hangja normál férfi hang. Nem magas, de azért nem is az a dörnögős bariton. A vállszélessége mondjuk valóban jó, de nagyrészt az izomzata miatt szerintem. Sokáig fizikai munkát végzett és szépen kiépült, illetve genetikailag is adott neki, sokkal könnyebben izmosodik karra, mint az átlag.

Kb ennyi.

2021. nov. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
19%
21. Én sem ilyen helyről jövök, de a 20 kilós kis tini fiúk körében most ez trendi .
2021. nov. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

22


Hát eléggé tisztában vagy a férfi anatómiát illetően ami ugyancsak a blackpillt támasztja elő. Megint sírhatnékom van, ezt nem bírom már.

2021. nov. 14. 13:07
 25/31 anonim ***** válasza:
19%

Párom 168 cm, a szakálla erősen hiányosan nő, a keze alig nagyobb mint az enyém, a lába mondjuk átlag méret, 42es, az állkapcsa normál, nem kifejezetten markáns, de nem is teljesen láthatatlan. A farka is kb átlag lehet, bár nekem így is egy lehelettel nagyobb, mint kéne."


Ez a kérdés nem a melegnek lett ki írva.. ne keverd bele a témába magad.

2021. nov. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
72%
24 ezt végképp nem értem. Mi az, hogy, ha valaki tisztában van a férfi anatómiával az a blackpill-t támasztja alá? Nem inkább azt, hogy emberek között él a másik és fél tudja mérni mely tulajdonságok átlagosak? Vagy a konkrét anatómiára gondolsz? Mert ahhoz a középiskolai anyagon, tehát a teljesen átlag tudásbázison túl, semmit nem tudok.
2021. nov. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
77%
Én amondó vagyok, hogy mindenki úgy cseszi el az életét ahogy akarja, egészen addig míg másoknak nem árt vele. Ha a kérdező hisz ebben a blackpill-ben, ami semmi másról nem szól mint a felelősség elhárításáról, az az ő dolga. Csak így 5-10-20 év múlva is incel marad..
2021. nov. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

26


Nagyon jól ismered melyek azok a testrészek amelyek férfiakon eltérőek és amelyek általában a férfiasságot befolyásolják. Ha minden nő ennyire jól ismeri ezeket, tehát már tudatosan is tudja mitől férfi a férfi, akkor valóban lőttek nekünk androgün férfiaknak.

2021. nov. 14. 13:41
 29/31 anonim ***** válasza:
77%

Ugye tudod, hogy csak simán végig mentem a te listádon, csak változtattam a sorrenden? Mert ha ez egyedül nem tűnt fel, az elég ciki.

A lábméret pl soha eszembe nem jutott volna és a válszélesség se, ahogy az arc szőrzet se, már csak azért se, mer utálom. A farok méretre pedig külön kitértem, hogy jobb lenne a kisebb. Mindig ennyire furán szelektálod és értelmezed a kapott információkat?

2021. nov. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

29


Igen, sajnos. Mondom, nagyon magába szippantott a blackpill. Nagyon igaznak tűnik az a része, hogy a genetikád determinálja a sorsod. És nagyon elvette minden motivációm. Szörnyű.


Csak azt tudom tanácsolni másnak, hogy sosem mélyüljön el benne! Mert tönkreteszi az életed, és lehet az életedbe kerül!


Nem tudom van-e innen visszaút!

2021. nov. 14. 14:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!