Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnám elérni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elérni, hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy srác, aki nagyon tetszik. Már gyerekkorunk óta ismerjük egymást. Mivel járunk egymás családjaihoz látogatóba, ezert nemsokára fogunk találkozni. Szerintetek hogyan csábítsam el? Régen én is tetszettem neki szerintem, de akkor még nem volt kölcsönös. Azóta eltelt már pár év...

Bármilyen ötlet? 18/l



2021. márc. 12. 00:11
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Mitők lett kölcsönös?
2021. márc. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondd meg neki, hogy már kölcsönös. Pl megemlíted neki, hogy tudod, régen bejöttél neki, és megkérded, hogy most is így van-e? Ha igen, akkor mondd, hogy szívesen adnál neki egy esélyt. Mi férfiak szeretjük az egyenes beszédet. Sok sikert!
2021. márc. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha el kell valakinel "erni" hogy beled szeressen, akkor ott baj van.
2021. márc. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, célozgass rá
2021. márc. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A mi sulinkban lehet külsősöket is hívni szalagavatóra és én őt kértem fel. Én nagyon élveztem a próbákat, szerintem ő is, de nem mutatott semmi "gyengéd érzelmet", csak úgy elvoltunk és nevetgéltünk. Bennem így azóta fordult át a dolog. Csakhát ha tetszettem volna neki akkor nyilván lépett volna valamit, de nem tett semmit, ez azért leegyszerűsíti a dolgokat... De azért nem szeretném ennyiben hagyni ezért írtam, hátha tudtok valami olyat mondani ami segít hogy felfigyeljen rám, mint esélyes valakire. Azért írtam, hogy szerintem én is bejöttem neki valamikor mert mondta hogy szépnek tart és mindig nevetett a vicceimen meg észrevettem, hogy figyel. De azért ennek már vagy két éve. Szóval talán nem lehetetlen a dolog.

Én egyébként extrovertált vagyok, nagyhangú, cserfes, az a beszélgetős fajta. Nem akarom ráerőltetni magam, maradnék az egészséges határokon belül... nem akarok rányomulni sem és ha látom, hogy teljesen semmi akkor elengedem. De nagyon örülnék, ha összejöhetne.

2021. márc. 12. 19:09
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ő is 18 éves? Lehet hogy még éretlen, nem tudja hogy kell kezelni az ilyen helyzeteket. Próbáld valahogy rávezetni, irányítgatni, de ha nem veszi a lapot akkor tovább kell lépni..
2021. márc. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!