Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, hogy lehet elérni azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, hogy lehet elérni azt a boldog nyugodt állapotot, hogy többé vagy legalább egy ideig ne érdekeljen semmilyen pasi?

Figyelt kérdés
Egész életem abból àllt hogy mindig valamilyen pasin rágódtam, vagy azért mert tetszett, de neki én nem, vagy azért mert jártunk, de csomó mindennel megbántott, vagy azért mer lemondtam miatta programokat vagy mert alkalmazkodtam a hisztejehez, féltékenységhez, eltérő ízlésèhez, vagy szakítás utáni depi... a lényeg hogy mindig szenvedek valami pasi miatt. Most épp válok, de egy másik is tetszik, akinek nem kellek, dupla szenvedés kèt pasi miatt meg a jövő miatt...a szexuális kielégületlenség, a lelki kielégületlenség stb de minden pasikhoz kötődik. Talán ha nem lenne nemi vágyam, könnyebb lenne...

2021. aug. 14. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Állj be apácának valami távoli kolostorba 🤷‍♂️
2021. aug. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pl. Az a pasi aki tetszik, folyton ő jár az eszemve meg hogy nem cagyok neki elég jo, de kozben ha megis összejönnenk, mar a gondolatatol is stresszesnek erzem magam hogy na megint egy pasi aki kivesz belolem, aki miatt aghodhatok hogy szeret nem szeret ezt miert mondta azt miert mondta... alkalmazkodni mert biztos neki is can oldala ami nem tetszik... belefaradtam.
2021. aug. 14. 11:46
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Nemi vágyat nehéz kiiktatni, de ha sokáig nem csinálod, könnyebb, mintha össze-vissza csaponganál. Nekem vannak időszakok, amikor keresek párt és szenvedek és vannak időszakok amikor teljesen jól érzem magam, a gyerekemnek és a hobbijaimnak élek, szórakozom, tanulok, a munkámra koncentrálok. Segít a meditáció, illetve olyan mozgásforma ami kikapcsol és meditatív állapotba hoz. (Ez mindenkinek más, van akit az úszás kapcsol ki, van akit a futás, van akit a tánc.) Új hobbik is elterelik a figyelmet. Tanuld meg élvezni az egyedüllétet. Egy idő után rájössz, hogy áldás.
2021. aug. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Magaddal kéne foglalkozni, neked mi kell, mi tenné boldogabbá az életed? A munkára, hobbikra, egészségedre és barátnőidre koncentrálj.
2021. aug. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Mond neked valamit az a fogalom, hogy önkontroll, kérdező?
2021. aug. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd a következő jobban fog sikerülni
2021. aug. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!