Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetne elerni hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne elerni hogy ne erdekelhenek a pasik es a szex?

Figyelt kérdés
Most valok es mar maganyos voltam egy ideje a hazassagban. De visszagondolva az eletemre, rajottem hogy akkor haladtam mindig a munkaval, dolflgaimmal es akkor voltam a legkiegyensulyozottabb amikor nem is erdekeltek. Amikor volt, akkor mindig minden borult. Felkirbacsolt erzelmek,ragodas, vita,megoldas,vita,megoldas,alkalmazkodas,energia..es kozben leepules. Most is megtetszett egy pasi, de neki nem jovok be. Ez erzelmileg megerint es mar megint kivesz vmt belolem.
2021. máj. 29. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
És mi lenne ha azt az energiát a munkába fektetnéd? Akkor elterelődne a figyelmed is a pasiról és a munkában is a toppon lennél.
2021. máj. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A nagy érzelmi viharok után az ember úgyis kiég annyira, hogy évekig semmi nem fogja az érzéseit többé felkorbácsolni.

Amíg magányos vagy, nem lesz jobb, de a kiégés segít abban, hogy ne ringasd bele magadat újabb illúziókba egy ideig.

Én mindenesetre irigyellek, amiért meg merted lépni a válást. Én magányos is vagyok, házas is vagyok, így csak messziről álmodozok valakiről és tudom, hogy úgyis esélytelen. Annyira szeretném, ha lenne legalább egy remény, amibe belekapaszkodhatnék, hogy az, aki tetszik, többet lát bennem egy riba.ncnál, de amíg meg vagyok gyűrűzve, ez esélytelen.:(

2021. máj. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!