Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek kizáró ok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek kizáró ok, ha egy fiú a születésnapotok után született? Tud még nektek egy ilyen ember tetszeni/szóba jöhet egyáltalán?

Figyelt kérdés

Maximum 2-3 évnél meghúzva a határt. A lényeg hogy fiatalabb.

Lányok szavazzanak csak légyszi.



2021. nov. 13. 00:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
A férjem 1,5 évvel fiatalabb nálam. Eleinte furcsa volt kicsit, mert korábban nálam mindig idősebb párjaim voltak, de ez az érzés nem tartott sokáig, mint írtam hozzá is mentem, jól megvagyunk.
2021. nov. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
73%
5 évnél kevesebb korkülönbséget nem kezelek annak. Csak a férfiak vannak ennyire aberrált módon ráállva a korra és csinálnak hatalmas hisztit néhány évből vagy hónapból is. Megfigyeltem már az oldalon, mekkora különbségek vannak egyesek fejében egy 23 éves és egy 27 éves között... Szánalmas.
2021. nov. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már kamaszkoromban is volt egy évvel fiatalabb barátom, akkor sem érdekelt különösebben.

Felnőttként 2-3 év korkülönbség nem oszt, nem szoroz. És egyszer volt 8 évvel fiatalabb párom, hosszú távú kapcsolatban, ott már azért érezhető volt a korkülönbség, de főleg azért, mert máshol tartottunk az életben (ő még családalapítás előtt én meg már utána). Minden másban jól kijöttünk egymással.

Én világéletemben a saját korosztályomhoz vonzódtam, ami jelenleg (40 felett) plusz-mínusz 5 évet jelent. Igen, bármilyen irányban, nem látom jelentőségét és azok a férfiak, akikkel ismerkedem, szintén nem foglalkoznak ezzel.

2021. nov. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Én idősebb vagyok a férjemnél 1,5 évvel. Az eddigi 12 évünk alatt ez nem jelentett gondot.
2021. nov. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Csak a személyiség számít.
2021. nov. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Bár a kérdés lányoknak szól, mivel a helyzet ugyanaz, gondolom férfiként is válaszolhatok.


Köztünk 3 év van a feleségemmel. Az Ő javára.


Én 16 voltam amikor megismertem, ő 19. (2014) A Sárkány Centerben volt eladó. Mindenféle ruhát árult, de nagy volt a kínálata zoknikból, ingekből, és nyakkendőkből, ami nálam gyorsan fogyónak számított. Nagyon rendes volt az elejétől fogva, és megvolt köztünk egyfajta vonzódás. Ami, mint a jelen mutatja nem a képzeletem szüleménye volt.


Egy jó évvel a megismerkedésünk után (gyakorlatilag 2 hetente jártam oda, tehát sokat találkoztunk) elhívtam hivatalosan is randizni. (2015) Igent mondott.


Egyszerű párkapcsolatban éltünk több, mint 1 évig. Akkor megkértem a kezét. (2016) Ismét igent mondott.


2017 nyarán házasodtunk össze. Én akkor 18 voltam, ő 21.


2018 nyarán pedig megszületett a kislányunk, Xinh Mộng ami annyit tesz "Gyönyörű álom".


És ha minden jól megy, 1 éven belül jön a második pici.


23/F

2021. nov. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Az idei ősz kissé érdekes volt nekem, mert elkezdtem a korosztályommal ismerkedni (nagyon távolinak éreztem magam, de szerencsére olyanokba futottam bele, akik segítenek, hogy felzárkozzam hozzájuk). Volt egy párkapcsolatom már, ami négy évig tartott (a fiú négy évvel idősebb nálam) de rájöttünk, hogy barátokként jobbak leszünk.


Viszont így a mostani hónapok alatt két olyan korombelihez is közelebb kerültem, akik fiatalabbak nálam 1-2 évvel (18 vagyok) és hát igen, eléggé szimpatikusak mindketten. Szóval számomra ez nem igen nagy gond, hogy picit fiatalabbak.

2021. dec. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Maximum 2-3 év?? Nekem mindig is a fiatalabb férfiak tetszettek és baromira nem érdekel, hogyha emiatt bárki furcsálkodik. De mit lehet várni az emberektől, amikor Tom Holland és Zendaya kapcsolata is furcsa, mert Zendaya magasabb? És komolyan, a 21. században képesek erről írogatni cikkeket, hogy hú, de fura pár...
2021. dec. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!