Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járnátok/randiznátok kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok/randiznátok kicsit barnább emberrel, vagy ez kizáró ok ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Ezt nyilván 'fehérektől' kérdezem.

2021. aug. 9. 16:57
A kérdező szavazást indított:
Igen járnék, nem zavar
Nem
25 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Te vagy a nő?
2021. aug. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Mit jelent hogy barna?


Ha magyar csak kreolabb bőrű akkor igen.

Ha olasz vagy spanyol akkor szintén.


Ha cigány, arab, indiai, néger akkor nem.

2021. aug. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Hát... Az attól függ mit értesz ezalatt.


Ha fehérről van szó, aki szoláriumkirálynő, akkor nem, mert utálom ezt a stílust.


Ha roma, akkor még annyira sem, mert faji előítélteteim vannak irántuk, illetve sok az "utóítélet" is, amit a viselkedésükből vontam le.


Ha arab vagy afrikai akkor túl nagy a kulturális különbség. A történetüket meghallgatom, de ennyi.


Ha latin, akkor egy olyan párhuzamos idősíkban igen, ahol tudok spanyolul és legális fehér embernek szombrérót és poncsót hordani, mert ők általában nagyon jól néznek ki.

2021. aug. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én delavárral is járnék
2021. aug. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Cigány csajjal járnék ha tetszene
2021. aug. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Így nevezem a C-s embert, arra gondoltam.
2021. aug. 9. 17:09
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
A cigányt nevén lehet nevezni, csak te egy pcs náci vagy, aki még alázná is őket, ha megállnának neked.
2021. aug. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, de csak akkor, ha volt alkalmam előtte jobban megismerni, tudom, hogy kultúrember ÉS a családja, barátai is azok, nincs az ismeretségi körében balhés rajoskodó egyén. Illetve... tudom, ez baromi felszínes, de nem mindegy, milyen a bőrszíne, bőrtónusa. Az ilyen tipikus "bokszos" roma bőr nagyon nem tetszik, ami ilyen nagyon egyenetlen színű, és úgy néz ki, mintha mocskos lenne. Ha egyenletes a szín, és az előbb felsoroltak fennállnak, akkor ismerkednék vele.
2021. aug. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nos nekem volt szerencsém roma lánnyal randizni, bár igaz, hogy nem teljesen volt roma, hanem csak félig, mert csak az apja volt roma. Egyrészt a lány sokkal agresszívabb volt, mint egy átlagember, lehet nincsen köze ehhez a romaságnak, de egy fehér lánynál sem tapasztaltam ilyen szintű agressziót.


Persze az ismerkedésnél a lelkemre kötötte, hogy normális helyen él, normálisak a szülei, hát az első alkalommal amikor náluk voltam teljesen ledöbbentem, egy elnézést a kifejezésért, de egy cigányputriban találtam magam, mindenhol mocsok, pókháló, csótány mászott a hűtőn, az apja folyamatosan ordibált, nem lehetett nem hallani, mert tényleg a full hangerőn való kiabálás volt a normális hangneme.


Persze ezek lehet fehér lánynál is előfordulnak, csak kisebb valószínűséggel, + az is megfordult a fejemben, hogy bemutatni ennek a családnak a szüleim, vagy hogyha lenne gyerekünk, akkor néhanapján odavinni abba a putriba fúúú, nem volt hosszútávú kapcsolat, és soha többet nem akarok randizni cigány/félcigány/bármilyen arányú cigánnyal.

2021. aug. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Max napbarnított jönne be, de egyébként nem.
2021. aug. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!