Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek kizáró ok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek kizáró ok, ha egy fiú a születésnapotok után született? Tud még nektek egy ilyen ember tetszeni/szóba jöhet egyáltalán?

Figyelt kérdés

Maximum 2-3 évnél meghúzva a határt. A lényeg hogy fiatalabb.

Lányok szavazzanak csak légyszi.



2021. nov. 13. 00:01
A kérdező szavazást indított:
Már egy nappal fiatalabb sem jöhet szóba. Keresek idősebbet
Nem gond, megnézem akkor is ha tudom hogy fiatalabb, még össze is tudnék jönni vele
43 szavazat
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
De jó nekem
2021. nov. 13. 00:07
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg pár van, ahol a férfi fiatalabb, nem is értem a kérdést.
2021. nov. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nők, akik nem állnak szóba náluk fiatalabb pasival, de ott nem egy nap fog számítani, ők eleve az 5-10 évvel idősebb korosztállyal ismerkednek, tehát nekik mindegy lesz, hogy egy nappal idősebb vagy-e náluk.
2021. nov. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%

27 évesen simán randiznék egy 24-25 évessel.

De gondolom ez is korhoz kotott; egy huszon1-2 éves nő nem hiszem hogy randizna egy tini fiúval.


Amúgy óriási sztereotipia, hogy mindig a nőnek kell fiatalabbnak, a férfinak meg az idősebbnek lenni.

Többször van ennek az ellenkezője, mint hinnéd.

2021. nov. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Párom egy évvel fiatalabb nálam (ő a fiú). De egyébként engem kicsit zavar. Nem annyira, hogy ezért szakítsak, vagy ezen problémázzak, de kicsit furcsa érzés. De leküzdöm, mert nem ez számít.
2021. nov. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Ha nagyon megértenénk egymást beleférne, hogy 1 , maximum 2 évvel fiatalabb legyen, de egyébként nekem fura egy kicsit, ha a fiú a fiatalabb egy kapcsolatban. Nem tudom miért, talán az a megszokott a társadalom számára, hogy inkább a férfi az idősebb, de nyilván nem ez a legfontosabb és van olyan helyzet, amikor bármilyen furcsa is, de a megszokott dolgok változnak.
2021. nov. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt korban 2-3 év nem számít, főleg 25 éven túl. 18-21, már határeset kategória.
2021. nov. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Egyest már jelentettem is, eddig bírtam. Nos, én is nő vagyok, nézzük csak meg, hogy mi mindenen csak összeveszni tudunk. Nem fogok elnézést kérni azért, mert érdekel (nagyon is) más nők véleménye. A normális válaszokat meg köszi.
2021. nov. 13. 00:30
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
Volt 3 évvel fiatalabb, volt velem egyidős és idősebb párom is. A vőlegényem 11 évvel idősebb, na bumm, akkor most mi van? Nem emiatt választottam őt.
2021. nov. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%

Bocs, de ha nő lennél, fel se merülne a kérdés, mert te is tudd, hogy működik a dolog. 12 év felett meg normális, mentálisan ép lányok már letojják, hogy mit gondol a többi nő. Nem is értem, hogy te ezt hogy képzeled.

Az oviban gond a korkülönbség. Az általános iskolában még ciki, ha olyan tetszik, aki eggyel alattatok jár, és még fontos szempont, hogy ki mit gondol. Gimis kortól pont letojod, hogy ki mit gondol. Életkori sajátosság az önzés és a szembefordulás a társadalmi elvárásokkal. 20 évesen meg már rászoksz, hogy nem tippelgeted a másik korát, mert aki 16-nak látszik, arról kiderül, hogy 30 éves, kétgyerekes apuka, akit meg érett 25+ férfinek tippeltél, az a gimis öcséd 19 éves haverja. 🤷‍♀️

2021. nov. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!