Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent, ha a férfi azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha a férfi azt mondja, hogy olyan nőt keres, aki tudja, hogy nő és tud is vele mit kezdeni?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy férfival és így fejezte ki magát, arra vonatkozóan, hogy milyen nőt keres. Kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy kinek mit jelent ez?

2021. okt. 29. 01:04
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

20-as, ne röhögtess már! A nők is elketyegnek egy alap igényszinten!

Nem kell nekik más, mint az akol melege és egy kis csiri-biri.

Anyagi biztonság látszata, biztos tető a fejük felett. Havonta tincitánci, szalszaparti, körmös, virágos,csinikocsi. Nyáron nyaralás, télen telelés, és ha apu gombát hoz haza valahonnan, az is meg van bocsátva.

Mikor kiscsikó voltam, azt hittem, hogy az ideális nő szerelmes lesz belém. Szép lesz, feleségül veszem, beszélgetünk a világ dolgairól. Mindig tudunk beszélgetni, én sokat hallgatok majd, és amikor már nincs témánk, csak ülünk egymás mellett a Duna parton, és akkor is jól érezzük magunkat, amikor elfogynak a szavak. Amikor kicseszik velünk az élet, akkor is számíthatunk egymásra. Akkor is meghallgatom őt, és meghallgat engem. Szórakoztatóak leszünk egymásnak.


A valóság viszont a güri, a baszogatás, az ez kell, az kell, amaz kell. Ha nincs, akkor meg a fanyalgás. De a pecó, meg a kis hazugságok elüzemeltetik a kapcsolatok 90 %-át.


Az ismerősöm már rég elmúlt 40. Felnőttek a gyerekei. A nő egy vállalkozóval él együtt. Pontosabban mindenki a maga lakásában. Nincs közös kassza, de az ágy közös. A faszi évente 1x elviszi nyaralni, egyszer Ausztriában 4 napig tartott a nyaralás, mert a "párja" 3 napig csak kaszinózott, és este piált. Amikor a nő akar valami progit, le van rázva. De arra gondosan ügyel a pasas, hogy havonta 1x legalább elvigye táncolni, wellnessbe. Ennyi elég, bármit elvisel a nő, mert nincs jobb. Pedig külsőre első osztályú, ezért hiába társkeresőzik, csak dugópajtik találják meg a felső kategóriából. Az átlagjózsik persze nem érdeklik.

2021. okt. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!