Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Közel 30 évesen érdemes még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közel 30 évesen érdemes még újra kezdeni az életet? 29 éves férfi férfi vagyok, teljesen elcsesztem az eddigi életemet.

Figyelt kérdés

6 évig voltam egy rossz kapcsolatban, amiben szinte teljesen kisemmiztek. Párom szüleinél éltünk, ott anyagilag rendesen kifosztottak. Hagytam magam, de csupán mert segíteni akartam őket és volt páromat, aztán mint kiderült csak kihasználtak végig. Szegény család volt, mindenbe igyekeztem adni és segíteni, amiben tudtam, plusz még ott volt barátnőm is, aki depressziós és beteg is. A depresszió pár év alatt nagyon eluralkodott rajta, konkrétan csak akkor volt boldog, ha úgy viselkedtem és azt csináltam, ami neki jó volt. Már a saját családomtó szüleimtől megpróbált eltiltni, hogy felejtsem el őket örökre, már ők az új családom. Nehezen, de sikerült kiszabadulnom onnan, de teljesen roncs lettem. 29 évesen maradt picivel több mint fél milló Ft tartalékom, meg egy 10 éves autóm. Alkohol problémákkal is küzdök, felszedtem legalább 25 kg pluszt és rettenetesen rosszul érzem magam a bőrömben. Fél éve vetettem véget ennek a kapcsolatnak, de képtelen vagyok olyan vidámnak és energikusnak lenni, mint régen. Nem motivál semmi, nem tudok örülni semminek. Munka után hazaérek, nem csinálok semmit csak lefekszem aludni, a hétvégék is üresen telnek, olyankor pedig jön az alkohol is a képbe.


Általában mindenki 20 évesen kezdi el kialakítani az életét, 30 évesen már van család, ház, van bőven tartalék, önbizalom, normális élet. Nekem ez a 10 év teljesen kárba veszett. Van egyáltalán értelme még helyre hozni az életem?


2021. júl. 16. 18:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Van! Sokan nem jutottak még idáig! Motiváljon ez, hogy rendbehozd magad! Semmiről nem maradtál le!
2021. júl. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

"Általában mindenki 20 évesen kezdi el kialakítani az életét, 30 évesen már van család, ház, van bőven tartalék, önbizalom, normális élet"


Luxemburgban valószínűleg ez a helyzet, de a legtöbb 30 éves magyarnak nincs saját háza és családja...

2021. júl. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Persze hogy van értelme, van aki 50 évesen kezdi újra az életét és mégis boldogságban él
2021. júl. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
magyar országon 50 éves korára örül az ember ha lessz saját lakása, addig pár derék meg ilyen olya becsípődés, sérvek kisérik oda, hogy legyen hol megdöglenie..
2021. júl. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Van!!

Sokan ennyi idősen egy kemping biciklit nem tudnak felmutatni.

Tűzz ki magad elé egy kisebb célt,aztán hajrá.

Ezt az ex dolgot meg fogd fel egy drága leckének az élettől.

Legalább megtanultad ,hogy hogyan ne legyél benne egy kapcsolatban.

2021. júl. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Amíg az alkohol a társad, csak növeled az elpazarolt időt. Te is tudod, hogy addig nem lesz semmi. És ne áltasd magad azzal, hogy majd abbahagyod, ha lesz valakid. Kezdd el most!
2021. júl. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Inkább annak kéne örülnöd, hogy sikerült egy ilyen kapcsolatból szabadulnod. Az alkohol helyett viszont keress valami sporttevékenységet, mert frissebben is éreznéd magad, és a depi is megszűnne egy idő után.


Illetve keress valami hobbit. Ha érdekel valami online továbbképzés iratkozz be van bőven bőségesen választhatsz, ha valami hobbival kapcsolatos azok is vannak, kezd el megtalálni önmagadban mik azok amiknek örülnél, nézz olyan youtubereket akik talpra álltak, vagy csak szimplán különböző kultúra szokásait is időnként tök jó nézni, de DIY videót is, de egyébként a TED-nek is vannak nagyon jó előadásai is, olyanok is amik segítenének neked lelkileg. Menj el boltba és vegyél olyan kajákat amiket szívesen ennél és stb és stb.


Hidd el több mindenki volt már nehéz helyzetben és mégis talpra állt, te is talpara fogsz állni, csak hagy időt magadnak.

2021. júl. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
* talpra fogsz állni
2021. júl. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a piával leállsz akkor nagyon jók az esélyeid. Ha nem állsz le akkor van még pár éved a nyomorban.
2021. júl. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Á dehogy semmi értelme. Inkább nyomorogj még vagy 40-50 évet mert elment 6. Logikus nem?
2021. júl. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!