Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Közel 30 évesen érdemes még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közel 30 évesen érdemes még újra kezdeni az életet? 29 éves férfi férfi vagyok, teljesen elcsesztem az eddigi életemet.

Figyelt kérdés

6 évig voltam egy rossz kapcsolatban, amiben szinte teljesen kisemmiztek. Párom szüleinél éltünk, ott anyagilag rendesen kifosztottak. Hagytam magam, de csupán mert segíteni akartam őket és volt páromat, aztán mint kiderült csak kihasználtak végig. Szegény család volt, mindenbe igyekeztem adni és segíteni, amiben tudtam, plusz még ott volt barátnőm is, aki depressziós és beteg is. A depresszió pár év alatt nagyon eluralkodott rajta, konkrétan csak akkor volt boldog, ha úgy viselkedtem és azt csináltam, ami neki jó volt. Már a saját családomtó szüleimtől megpróbált eltiltni, hogy felejtsem el őket örökre, már ők az új családom. Nehezen, de sikerült kiszabadulnom onnan, de teljesen roncs lettem. 29 évesen maradt picivel több mint fél milló Ft tartalékom, meg egy 10 éves autóm. Alkohol problémákkal is küzdök, felszedtem legalább 25 kg pluszt és rettenetesen rosszul érzem magam a bőrömben. Fél éve vetettem véget ennek a kapcsolatnak, de képtelen vagyok olyan vidámnak és energikusnak lenni, mint régen. Nem motivál semmi, nem tudok örülni semminek. Munka után hazaérek, nem csinálok semmit csak lefekszem aludni, a hétvégék is üresen telnek, olyankor pedig jön az alkohol is a képbe.


Általában mindenki 20 évesen kezdi el kialakítani az életét, 30 évesen már van család, ház, van bőven tartalék, önbizalom, normális élet. Nekem ez a 10 év teljesen kárba veszett. Van egyáltalán értelme még helyre hozni az életem?


2021. júl. 16. 18:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, én azt vallom, hogy újrakezdeni bármikor lehet. Ezen az oldalon, sokan szeretik hangoztatni, hogy "kutyából nem lesz szalonna" meg a hasonló klisés baromságokat, na rájuk nem szabad hallgatnod, csak lehúznak. Neked most az a "feladatod", hogy keress egy jó szakembert és újra építsd fel magad. Ha igazán akarod, hidd el, sikerülni fog. Még semmiről nem vagy lekésve. Én szorítok neked!
2021. júl. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 vàlás után masszív alkoholista lettem.

40 évesen leálltam a piàval, 13 éve tiszta vagyok és boldog.

2021. júl. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nőként rendelkezem hasonló múlttal. Egyértelműen van értelme újrakezdeni!!! Gondolj bele… Hogy akarod eltölteni a következő 5-10 évedet? A mostani állapotodban, vagy fejlődve, rendben önmagaddal?
2021. júl. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!