Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Abban a helyzetben vagyok,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abban a helyzetben vagyok,hogy tetszik egy nő,aki adott már számomra néhány jelet a közelmúltban. Viszont van párja,aki nála alszik,sőt van amikor napokig nála van,kirándulni mennek együtt stb... Érdemes nála próbálkoznom? 31F

Figyelt kérdés
2021. jún. 26. 03:27
1 2
 1/16 anonim válasza:
47%

Felejtős a nő szerintem

Legalábbis én nem kezdenék ilyen nővel

Párkapcsolata van és más férfi felé ad jeleket

Mi van ha veled is pont ugyan ezt meg csinálná ha éppenséggel összejönétek ?

2021. jún. 26. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Van benne sok igazság,igen....
2021. jún. 26. 04:29
 3/16 anonim ***** válasza:
72%

Voltam ebben a szituban nőként. A másik férfi érdekelt és a kapcsolatomban nem voltam szerelmes. Többször volt szünet, szakítás a részemről. A párom is tudta hogy nem vagyok belé szerelmes. Jelzem, tett érte hogy így legyen... Vártam a másikra, de végül nem lépett.

Tehát amit az első hozzászóló ír, nem feltétlenül igaz. Nem tudjuk mi történik a kapcsolatukban. Egy biztos!

Ha látod hogy jeleket ad, akkor nem a párja érdekli!

Azt javaslom ne mondj le róla, ha annyira érdekel!

2021. jún. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a 3-as válaszolóval.


Szintén nő

2021. jún. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Ez is érdekes hozzászólás,többször végigolvastam!



A távolság még köztünk az akadály,mivel én csak hétköznap vagyok az ő lakhelyén dolgozni,de hétvégén a fővárosban vagyok,ott lakom.

2021. jún. 26. 08:07
 6/16 anonim ***** válasza:
54%

Nálunk az tartja össze a kapcsolatot hogy ő nagyon szerelmes belém.

Mikor múlt nyáron megtetszett egy férfi, akitől kaptam én is jeleket, akkor szakítottam.

Sajnos a férfi csak szórakozott velem, játszott az érzéseimmel. Én hülye még azóta sem tudtam elfelejteni. Az exemnek adtam még egy esélyt,bízva abban hogy majd újra beleszeretek...


Szerintem ne add fel!

Nem értek egyet az 1-es hozzászólóval.

Akkor lehetne elítélni a nőt, ha megcsalta volna a párját. De pont ez a lényeg, hogy nem tette.

2021. jún. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet akkor még nem volt párja mikor jeleket adott. Vagy lehet akkor még nem volt komoly a kapcsolatuk, vagy az érzelmei a párja iránt. Szerintem akkor kellett volna lépned amikor jeleket kaptál tőle.
2021. jún. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
# vagy nem voltak még komoly érzelmei a párja iránt
2021. jún. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A 3. és a 7. kapja a pipát. Ők írták a tutit. Ha annyira tetszik tegyél érte hogy veled legyen. Ha meg nem, akkor lépj tovább. Sok nő van a világon, bár az biztos hogy aki igazán megfogja az embert külsőleg és belsőleg, olyat nehéz találni.
2021. jún. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes lehet biztosabbra tudni tetszel-e a nőnek, es ha igen, az miert van (amennyiben tenyleg érdekel téged).

Könnyen lehet nem olyan jó a kapcsolata, és akár kilépne belőle miattad.

De az ilyet óvatosan, nehogy csak beetessen téged, aztán sose szakítson a barátjával, mert sajnos az ilyen is gyakori.


Én azt ajánlom, hogy hogyha cél, hogy együtt legyél vele, akkor találkozz vele amikor csak lehet, hogy lásd, ő mit gondolhat, de ha komolyabbra akarna fordulni, azonnali ultimátum, hogy dobnia kell a csávót.

2021. jún. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!