Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok nektek melyik tetszik...

Lányok nektek melyik tetszik jobban?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy van egy nagyon vékony 50 kg körüli férfi akin semmi izom sincs, és van egy nagyon kövér hájas férfi. Melyik a vonzóbb külsőre?

2021. jún. 14. 02:58
A kérdező szavazást indított:
Nagyon vékony
Nagyon kövér
Mindkettő taszító
49 szavazat
 1/7 anonim válasza:
Ha csak ezek a végletek vannak akkor inkább egyik se.
2021. jún. 14. 03:35
 2/7 anonim válasza:
Inkább a vékony, undorítóak a kövérek
2021. jún. 14. 06:06
 3/7 anonim válasza:
most akkor választani kell, vagy véleménytmondani???
2021. jún. 14. 06:15
 4/7 anonim válasza:
Azért rólad, kérdező is sokat elárul ha ennyire végletekbe akarsz gondolkodni :)
2021. jún. 14. 07:20
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem gondolkodom végletekben, de az emberek nagy része folyton azon problémázik hogy milyen kövér és fogyni akar, én meg nagyon vékony vagyok és hiába eszek elég sokat mégse hízok, mert ilyen az alkatom. Ez is elég kellemetlen. A másik hogy gyakran megjegyzik hogy vékony vagyok, eszek e rendesen? A túlsúlyos emberekre meg nem mernek megjegyzéseket tenni mert az sértésnek számít.
2021. jún. 14. 12:40
 6/7 anonim válasza:
Ne általánosíts. Én ahogy le girnyózom, csontkollekciózom a soványakat, ugyan úgy le kövér hájas disznózom a kövéreket is. Nem érdekel milyen egészségügyi kifogásokat keres, nem diszkriminálok.
2021. jún. 14. 13:41
 7/7 anonim válasza:
6. Pontosan ezekkel a megjegyzésekkel diszkriminálod a sovány és kövér embereket is egyaránt, okoska
2021. jún. 15. 14:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!