Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent, ha a férfi azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha a férfi azt mondja, hogy olyan nőt keres, aki tudja, hogy nő és tud is vele mit kezdeni?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy férfival és így fejezte ki magát, arra vonatkozóan, hogy milyen nőt keres. Kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy kinek mit jelent ez?

2021. okt. 29. 01:04
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nem nekem mondta kifejezetten. Interneten ismerkedtünk és az adatlapján írja, hogy ilyen nőt keres. Várom még a kommenteket.
2021. okt. 29. 07:34
 12/21 anonim ***** válasza:
61%

Gondolom magara gondolt.


Akinek van tartása esetleg totokzatos.

Vonzo

Csabítja őt, szeximadó, jó az ágyban

Mos főz stb

Jo anya lenne



Es mindezt ugy hogy nem meríti ki magát, jól logisztikázik, tartja a határokat a karrier es hazimunka kozott


Es vigyorog mosolygos boldog


Es siman kellene másnak is.

2021. okt. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
*titokzatos
2021. okt. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
83%

Ja, ott mindenki próbál kibszott egyedi lenni!!! LOL

ezek hülye rébuszok. Elmondom, hogy működik a férfiak kb.90 %-a.

Üres p@cs, teli has. Olyan nőt akar, aki elrendezi a cerkát, amikor kanos. A többi csak fellengzős baromság. Nekem nem lenne elég ez, akkor ideális a kapcsolat, ha jól együtt tudunk működni a mindennapokban, kölcsönösen kompromisszum képesek vagyunk. Hasonlóan gondolkodunk a világról, az értékekről. De alapjáraton én is elműködök, ha a fenn említett két tényező megvalósul.

2021. okt. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Ezek akkora kamuk. Az én exem a társkeresőn leírta, hogy ő maga milyen és kb. milyen nőt keres (úgy, hogy én a felesége voltam).

Teljesen más volt ő, mint amit magáról írt (a saját jellemzése olyan volt, mint én), ő csak a számítógép mellett szeretett ülni.

Hát kicsit megváltoztattam a leírást róla, leírtam az igazat 😂.


Tehát az ilyen társkeresőn fele sem igaz amit írnak.

2021. okt. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
90%
Véleményem szerint van a biológiai nő (vele született adottság) és maga a nő, akinek minden porcikájából sugárzik... Még idővel senki nem akar társas magányt magának.
2021. okt. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
51%

"Aki tudja, hogy nő és tud is vele mit kezdeni"


Szerintem azt jelenti, hogy egy nő bizonyos életkor után "beérik". Rájön a pozitív külső és belső tulajdonságaira, és tud is ezekkel élni. De, nem visszaélni!

Egy érett nő már tisztában van önmagával, tudja mit akar, és az előnyös tulajdonságait is tudja érvényesíteni! Magyarul tudja "használni" a jó tulajdonságait. Ha kedves és gondoskodó akkor azt, ha szexis vadmacska, akkor azt, ha okos és intelligens akkor azt, sorolhatnám...

Fiatalabb lányok sokszor nincsenek tisztában önmagukkal, nem tudják mennyi "erő rejlik bennük", amit nagyon jól tudnának "használni", a mindennapi életük során!

Egy érett nőnek már mások a prioritások, már tudja, hogy nem kell hisztizni a Valentin napi kis mackóért, meg hogy miért nem viszi a pasas minden évben külföldre nyaralni stb.....

Egy igazi nő már nem játszmázik, hanem együttműködik, nem akar kalitkába zárni egy pasast sem! Viszont mivel tudja, hogy neki nőként mik az előnyös tulajdonságai, ezt a maga hasznára tudja fordítani a párkapcsolatában.

Az is igaz viszont, hogy lehetek én bármennyire is "igazi nő", ha olyant párt választottam, aki sz*rik az egészbe, és nem értékeli a "nőiségemet", nem partner semmiben!

2021. okt. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"Elmondom, hogy működik a férfiak kb.90 %-a. Üres p@cs, teli has."


Innen üzenem az inceleknek, hogy a 10% kivétel, na az a felső kategória. Aki ember is, nem csak ösztönállat.

2021. okt. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

18. Emberek vagyunk mi is. Csak férfiak. Nem ösztönállatok. De nem maradunk meg olyan kapcsolatban, ahol nincs szex. Sajnos sok nőnél szükséges rossz a szexelés, ha már megunta a párját. Ha elszáll a rózsaszín köd, és jönnek a szürke hétköznapok.

Azt meg egy nő se várja el, hogy az üzemi konyhán, vagy a menzán hízlalt párja oda legyen érte.

2021. okt. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Akinek csak a farka meg a bele fontos, az igenis ösztönállat.


De én szeretem, mikor az előítéleteim beigazolódnak, és főleg mikor férfiak mondják ki. A férfiak 90%-a etetésre és szopásra váró disznó, de megy a sírás, hogy jaj, ezek a női elvárások.

2021. okt. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!