Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez általános jelenség a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez általános jelenség a férfiaknál, vagy csak én fogok ki mindig rossz embereket és csak rám sértődnek meg mindig?

Figyelt kérdés

Miért kell siettetni a dolgokat? Miért kell erőltetni már első randinál a fizikai közeledést?


Rendszeresen az történik velem, hogyha valakivel találkozok, és nem történik már az első randin semmi (akár csók stb..) akkor az a szememre van hányva találkozó után.... velem van valami probléma??


2021. okt. 19. 21:53
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
7# Ha meg nem beszélgetsz neten, könnyen kapható kiskrvának néznek, persze hogy bepróbálkoznak csókkal tapival.
2021. okt. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

“Ezzel most rám célzol, vagy az illető személyekre akiknek nem tetszik hogy nem történt találka közzben semmi? Mert én konkrétan nem sérelmezem, hogy ilyenek, hanem inkább furcsálom.”


Nope nem rád, azokra a férfiakra reflektáltam akik ezt utána a szemedre hányják. A macsóság szerintem ott hal meg kapásból, amikor hisztizik valaki, hogy de miért nem lehet ez meg az.

2021. okt. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
88%

Miert kellene alkoholt inni egy talakozason?

Mitol lett alap h inni kell?


Szerintem egy tea vagy kb mellet napkozban tokeletes az elso vizit.


Ha megvan az osszhang akkor a kovetkezo mar lehet rendes randi.


De ettol meg nem fogok inni alkoholt az elso talakozasokon.

2021. okt. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
0%
29-es! A 27-es is te vagy?A lepontozásomat látom,nem értem.Én lenni magyar,de mi az,hogy szal olyan talajon ki?Ki szal vagy szál,mert ékezetet nem használsz?Az olyan-t,az értem,talajon ki,megint értelmezhetetlen. Miért érdekes,hogy beton vagy aszfalt stb?Továbbá,ha talajon ki,akkor mikor és hová be?
2021. okt. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
0%

Te nagyon ostoba vagy! Azért mennek el az emberek randizni hogy kiderüljön hogy stimmel-e a dolog köztük. A csók a minimum!

Tutira valami tinderes ribi vagy...

2021. okt. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
57%

Rossz pasikat választasz.


És nem azt mondom, hogy az első randis szex rossz, (én egészen imádom) de van aki szereti és van aki nem. Ki kell választani azt, aki nem szereti, ennyi. A többi férfi és a többi nő nem lesz ettől kevésbé értékes, csak más.

2021. okt. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
Én is belefutottam pár ilyenbe, de utána 'taktikát' váltottam és csakis azzal mentem el randira, akivel előtte beszéltem fél órát telefonon. Egyrészről ezzel megspórolod az időt, nem kell napokig chatelgetni, fél óra alatt simán észreveszed, hogy mennyit célozgat a szexre stb, tudod mire megy ki a játék. Azért mégiscsak kényelmesebb otthon pizsamában beszélni fél órát, mint puccba vágni magad egy olyan randi miatt, amiből nagy eséllyel semmi nem lesz, mert csak a bugyidba akar bejutni. Nekem ez nagyon bevált, nem mellesleg az értelmességet is ki tudod szűrni belőle a beszédstílusból. Ja és tök izgalmas volt utána a hangnak adni egy 'testet', ha már megvolt az összhang :)
2021. okt. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
És ha beszélsz fél órát, akkor nem akarnak lekapni randi végén?
2021. okt. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Nem, mert aki csak a szexre megy, az a fél óra alatt vagy 100 célzást tesz rá és így el se mentem azokra a randikra. Fél óra beszélgetés alatt ezt bőven le lehet szűrni, aki első randin szexelne, az nem fog hobbiról meg mondjuk kutyákról beszélgetni fél órát, hanem egyből olyanokat kérdezget,hogy melyik póz a kedvenced stb...
2021. okt. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!