Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez általános jelenség a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez általános jelenség a férfiaknál, vagy csak én fogok ki mindig rossz embereket és csak rám sértődnek meg mindig?

Figyelt kérdés

Miért kell siettetni a dolgokat? Miért kell erőltetni már első randinál a fizikai közeledést?


Rendszeresen az történik velem, hogyha valakivel találkozok, és nem történik már az első randin semmi (akár csók stb..) akkor az a szememre van hányva találkozó után.... velem van valami probléma??


2021. okt. 19. 21:53
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
90%

Jajj, engem is mindenki haza akar "kísérni" az első randi után, elég erős jelzéseket adva, hogy holnap nem kell/később kell dolgoznia mennie (majd később egyenesen kimondja, hogy szívesen feljön velem lakásra szexelni, amikor nem állok kötélnek a hazakísérésnek. Fel sem merül bennük, hogy a célzásukat értem, csak nem akarom hazavinni ismeretlenül).

Amikor közöltem, hogy bocsi, de első találkozó után (ami kb 1 óra :D ) nem lesz ebből szex, akkor meg volt aki közölte, hogy oké, akkor írjam meg neki a lakcímemet és szombatra házhoz jön egy üveg borral, ha most rögtön nem ugrok bele.

Volt, aki bizonygatta, hogy nagy a farka, élvezném (majd hozzám is dörzsölte nadrágon keresztül - nem, nem volt hatalmas egyébként).

Húszas évei végén/harmincas évei elején voltak az úriemberek, akik haza szeretnének kísérni mind.

2021. okt. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
9: Mondjuk igen, ez valamilyen szinten jogos!
2021. okt. 19. 22:15
 13/39 anonim ***** válasza:
67%
A fsziknak meg gyakran azt róják fel, hogy tesze-tosza, bexari, lúzer, balfax, bjuzie, stb, ha nincs semmi első randin akár egy csók stb... Sok férfi ês sok nő azért próbál alkalmazkodni/megfelelni a "kor elvárásaihoz". 3 emberrel előtted ezek a csávók is 8. randiig kézenfogva andalgósak voltak. De mivel te ezeket randin beszélnéd meg, mert pötyögni előtte nem vagy hajlandó, nyilván ezekkel akkor a randin fogsz szembesülni, nem az otthonodban a budin.
2021. okt. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
11: Tudom miről beszélsz sajnos...
2021. okt. 19. 22:17
 15/39 anonim ***** válasza:
83%

Alapvetoen egy idegennel nem randizok. 😁 Az max pofavizit kolcsonos mustra... Es hasonlok


Randi akkor van ha mar ismerem valamennyire es o is engem


Idegenekkel meg nem dugok, ezt elore kozlom. Majd kerkerdem igy is akar e talakozni. Ha nem nem banom. (lt 70 lemondja)

2021. okt. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Nem csak idegenekkel volt ilyen. Több olyan emberrel, akiket ismertem, beszéltünk, de konkrét randi nem volt. Elhívott randizni, majd miután hazajöttem benyögte messengeren, hogy hát a rózsáért cserébe a más lányoktól minimum egy nyelves csókot kapott... na de szerencsétlen vagy, mondom magamban...
2021. okt. 19. 22:31
 17/39 anonim ***** válasza:
95%

Kifoghatsz bunkókat, de ha csak bunkókat fogsz ki, akkor a szűrődön is állítani kell valamit. Ahogy előttem írták, egy-két nap pötyögésbe nem halsz bele, szerintem nem jó dolog úgy randira menni, hogy a nevén kívül semmit nem tudsz róla. És most nem anyagi helyzetről, munkáról vagy hobbiról beszélek, hanem hogy milyen stílusú, őszintének hangzik-e, tisztelettel mégis gördülékenyen megy-e neki a kommunikáció, stb.

Én ugyan férfi vagyok, de úgy gondolom egy kicsit mindenképp kell ismerkedni randimeghívás előtt, hogy egyáltalán esély legyen a sikeres pártalálásra.

Ja és még valami. Ugyan kevésszer randiztam, de első találkozáskor elején kézfogás és bemutatkozás, elköszönéskor ha jól sikerült megöleltem, max puszi. Második randin ha továbbra is minden okés, és úgy hozza a helyzet, mehet a csók. De ha nincs rá alkalom, akkor majd legközelebb. Első szexet is megbeszélem vele, hogy ha úgy érzi és készen áll rá, csak akkor. Eddig minden lány odáig volt meg vissza, hogy mennyire jó, hogy nem erőltetek semmit és nincs nyomás és szabadon történik ami jön természetesen. Ez nekem belülről jön, de sokaknak kellene megértenie, hogy ezzel nagyobb sikerük lenne, mint a szánalmas nyomulással. Na mindegy, ez a vége csak egy olyan megjegyzés, a lényeg, hogy mindenki a saját tempójában csinálja ezeket, és ne foglalkozz azokkal, akik bunkón beszólnal érte, viszont a randipartnereket jobban válogasd meg.

2021. okt. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%

Több idős voltam.

Nem értem ezt a világot , de tényleg megnèznèm legalább küllemre , hogy "mit àrulnak" ezek a fèrfiak , hogy meglèpnek egy ilyet.


Milyen kèpeik vannak , hogy gondolkodnak , mire alapoznak hogy ezt így


Illetve hogy milyen összefüggést lehetne talàlni közöttük, hogy mindig ugyanabba futottok bele.


Szar elhúzni a chatelèssel, de ti is futószalagon nyomjàtok, ( és ők is ) így nincs idő megismerni a másikat , de ha külsőre meg nem jön be akkor minek hizúznàtok az időt felesleges bàjcsevejjel , 22 csapdàja

2021. okt. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
Elég általános. Ezért szoktam elég sokáig elég aktívan chatelni emberekkel, mielőtt randira megyünk. Ha szeret velem beszélni írásban és nem csak egyszavakban untatjuk egymást, általában a randi is erről szól és nem arról, hogy na akkor most menjünk baszni
2021. okt. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
51%

szerintem ott rontod el, h. nem csetelsz velük eleget.

randi előtt 2 hetet kéne szánnod netes komm-ra.


azalatt rengeteg minden kiderül.


már az írásképe, helyesírása, szóhasználata is árulkodik a kulturális tőkéjéről, kvalitásairól, műveltségéről.


akárcsak az, h. mikor reagál egy-egy üzenetedre, ha aktív, azonnal, megvárat...


aztán miket árul el az életéről, hogyan reprezentálja magát.


bele kell rakni legalább 2 hetet, az sem túl sok, se nem túl kevés.


és ezek függvényében dönteni vagy nem dönteni személyes tali mellett.


amihez én nőként még szoktam ragaszkodni, h. a saját fogyasztásomat én fizetem, és a 2. és 3. randin is, és amikor csak lehet, mindig.

mert ha ő fizet, akkor felhatalmazva érezheti magát, h. fizikailag is kéretlenül közeledjen, mert a lekötelezettje vagy, ő állta a számlát.


a másik öltözködés, smink, nem tudom hogy jelensz meg, de ne mutass túl sokat az elején, inkább légy visszafogott.


és nálam mindig szokott még lenni paprika spray, meg legalább 2 ember tudja a családból,barátok közül, h. pontosan hol vagyok és kivel, és ha nem érnék haza, keressenek...

2021. okt. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!