Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez általános jelenség a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez általános jelenség a férfiaknál, vagy csak én fogok ki mindig rossz embereket és csak rám sértődnek meg mindig?

Figyelt kérdés

Miért kell siettetni a dolgokat? Miért kell erőltetni már első randinál a fizikai közeledést?


Rendszeresen az történik velem, hogyha valakivel találkozok, és nem történik már az első randin semmi (akár csók stb..) akkor az a szememre van hányva találkozó után.... velem van valami probléma??


2021. okt. 19. 21:53
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
83%
2 hét netes csevegés után sem smárolnék le senkit. Az lófsz.
2021. okt. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
92%

21


én sehol nem írtam h. 2 hét után smároljon, hanem 2 hét intenzív csetelés után gondolkoznék el esetleg egy randin, ne forgasd ki a szavaimat.

2021. okt. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell,de ,ha hazakísér és csak egy puszit ad a homlokodra,az elég lenne?
2021. okt. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
94%

én szoktam ragaszkodni ahhoz, h. az első 3 randi után ne kísérjen haza.

van autóm, hazamegyek egyedül is.


ez is az óvatosság miatt van.


lehet, h. nem akarok folytatást, és vigyázok rá, ne tudja meg, hol lakok.

ha hazakísér, még durvább, mert elvárhatja, h. behívjam, h. igyunk vmit, és tovább közeledhet.

és nem várok se csókot, se puszit az első randi végén.

2021. okt. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:

"én sehol nem írtam h. 2 hét után smároljon, hanem 2 hét intenzív csetelés után gondolkoznék el esetleg egy randin, ne forgasd ki a szavaimat"


Csak reagáltam, nem támadok. A kérdésben az van, hogy első randi végén fizikai közeledés. Valahogy a randi előtti netes beszélgetés és az első randi tapi összefolyt.

2021. okt. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
hú, köszönöm a sok értelmes választ. Egyetértek abban, hogy több időt kellene szánni a chatelésre..
2021. okt. 19. 23:12
 27/39 anonim ***** válasza:
81%

En minden talakozas elott elmondom h autoval megyek szal olyat talajon ki.


Ez a magam vedelme, ha eleg akkor beulok es hazamegyek. De igy nem tud kisergetni sem

Es jobban biztonsagban erzem magam.

2021. okt. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
0%
Azt még valahogy kihámozom,hogy autóval mész,a biztonságod érdekében. Meg haza is.Ebből következően, így az alkohol kizárva.Azt nem világos,hogy ki száll vagy milyen talajon mi történik?
2021. okt. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
78%

nem iszok alkoholt az első randikon, egyrészt a vezetés miatt, másrészt mert nehogy a pia miatt másképp viselkedjek.


az is alap, h. nem hagyom magára a poharamat, nehogy bármilyen szer belekerüljön.


ha ki akarok menni wc-re, előtte megiszom az üccsit... üres poharat hagyok ott, és ha visszamegyek, és közben rendelt nekem, nem iszom meg.

2021. okt. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
94%
29-es, pacsi. Nagyon ott vagy.
2021. okt. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!